WMF Spitzenklasse Et Bıçağı 20 cm
WMF Spitzenklasse Et Bıçağı 20 cm
WMF Spitzenklasse Et Bıçağı 20 cm
WMF Spitzenklasse Et Bıçağı 20 cm
WMF Spitzenklasse Et Bıçağı 20 cm

WMF Spitzenklasse Et Bıçağı 20 cm (3201000251)

Marka : Wmf
Fiyat : ₺1.199,00(KDV Dahil)

 

WMF Performance Cut teknolojisi

Optimize edilmiş sertleştirme işlemi ve en yeni hassas lazer teknolojileri, her gün her kesişte olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan özel bir kesme açısı sunar.

 

 

Dayanıklı, uzun ömürlü bıçaklar

Bıçak, dayanıklı performans ve korozyona karşı uzun ömürlü direnç için paslanmaya ve aside dayanıklı özel çelik malzeme kullanılarak elde şekillendirilmiştir.

 

 

Mükemmel denge ve parmak koruması

Olağanüstü konfor ve hassasiyet için elinizde mükemmel ağırlık dengesi sağlayan dövme çelik iri destekle, kesme ve doğrama işlemleri artık bambaşka. Özel destek tasarımı, parmak koruması sağlar ve kaymaları önler. Yiyeceklerinizi tam bir güvenlik ve iç huzuru içinde kesebilirsiniz.

 

 

Klasik ergonomik sap

Ek yeri içermeyen perçinli sap, konforlu ve ergonomik tasarımı sayesinde elde rahatça tutulur.

 

 

Ek yeri içermeyen tasarım

Sap ve bıçak arasında ek yeri içermeyen bağlantı, tek parça bıçak gibi tam hijyen ve zahmetsiz temizlik imkanı sunar. 

 

 

Kendini kanıtlamış bir klasik

Dana eti, kuzu veya tavuk, çiğ, pişmiş veya kavrulmuş: et bıçağı her et çeşidini kolaylıkla keser ve parçalara ayırır. Et bıçakları, hafif kavisli, sivri bir bıçağa sahiptir. En büyük rostoları bile büyük bir güç sarf etmeden dilimlemek için en uygun araçtır. En önemlisi: et bıçakları, etin değerli sularını korurken, aynı zamanda etin ince liflerini temiz bir şekilde hassasiyetle kesmek için idealdir. WMF et bıçakları; hassas bir ayara sahiptir ve son derece keskin olmasının dışında aynı zamanda çok dayanıklıdır. Dahası, et bıçakları, balık hazırlamak için de idealdir. WMF Spitzenklasse Plus serisindeki bıçaklar, Performance Cut teknolojisine sahiptir ve özel bıçak çeliği kullanılarak geleneksel bıçak dövme yöntemleri ile elde şekillendirilir. Uzun ömürlü keskinlik ve olağanüstü dayanıklılığı dengeli bir Alman tasarımında bir araya getirir.

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

Renk Siyah, paslanmaz çelik
Ağırlık 236
Materyal Dövülmüş özel bıçak çeliği
Bakım Elde yıkama öneririz
Üretim Yeri Almanya
SKU 3201000251
EAN 4000530678003

 

 

 

 

 

Özellikle etin doğru şekilde kesilmesi ve dilimlenmesi için uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Performance Cut: Olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan bıçaklar

 

 

Performance Cut: Olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan bıçaklar

Bıçakların özel bir fırında ısıtılması, bıçakta kullanılan çeliği zenginleştirip sertleştirerek önceleri mümkün olmayan daha keskin açılarda bilenmesine imkan tanır. En son bileme sürecinde bıçaklara Performance Cut teknolojisi uygulanır. Bu modern hassas teknoloji, bıçaklara tam istenilen doğru şekli verir ve sonuçta olağanüstü keskinliğe sahip uzun ömürlü bıçaklar elde edilir. Performance Cut, keskinlik ve kesme performansı konusunda ilgili DIN standardını %200 oranında aşan WMF mutfak bıçaklarına özgü bir teknolojidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı