WMF Profi Resist Sahan 28Cm
WMF Profi Resist Sahan 28Cm
WMF Profi Resist Sahan 28Cm
WMF Profi Resist Sahan 28Cm
WMF Profi Resist Sahan 28Cm

WMF Profi Resist Sahan 28Cm (354.01.0294)

Marka : Wmf
Fiyat : ₺2.999,00(KDV Dahil)

 

Yüksek kaliteli Cromargan®

Cromargan®: 18/10 paslanmaz çelik. Bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilir, fırında kullanıma uygundur, tadı yoktur ve aside dayanıklıdır.

 

 

Protection Grid özelliği

Çizilmeye karşı dayanıklı WMF Protection Grid bal peteği yapısı sayesinde son derece sağlamdır. Mükemmel kızartma, gıdaları yapışmadan pişirme ve zahmetsiz temizlik için PermaDur yapışmaz kaplama ve Cromargan® paslanmaz çelik malzemenin ideal birleşimi ile geliştirilmiştir.

 

 

Hızlı ve eşit ısıtma

Alüminyum çekirdeğe ve yüksek kaliteli Cromargan® 18/10 paslanmaz çelik dış yüzeye sahip bu çok katmanlı tava, mükemmel sonuçlar için hızlı ve hassas ısınma davranışı ve eşit ısı dağıtımı sağlar. İndüksiyon dahil her ocak tipinde kullanıma uygundur.

 

 

Fırında kullanıma uygun

Ocaktan alınıp fırına girebilen ve kusursuz sonuçlara ulaşmanızı sağlayan paslanmaz çelik tutma yerleriyle mutfaktaki her türlü zorluğun üstesinden gelen çok yönlü sahan.

 

 

Düşük sıcaklıklı tutma yerleri

Tutma yerlerinin hava boşluklu tasarımı, tavadan ısı transferini azaltarak çok ısınmamalarını sağlar.* *Fırında kullanım sırasında geçerli değildir. 

 

 

Çok yüksek sıcaklıklarda hızlı kızartma veya hassas malzemeleri çok az yağda pişirme imkanını aynı anda sunan WMF Profi Resist sahanlar, iki güçlü malzemenin en iyi özelliklerini bir araya getirir. Çizilmeye karşı dayanıklı WMF Protection Grid yapısı, bal peteği dokusu ile kusursuz pişirme performansı sunar. Bu sırada, 3 katmanlı sağlam, PFOA içermeyen PermaDur kaplaması ile de uzun ömürlü yapışmazlık ve zahmetsiz temizlik sağlar. Üstelik, alüminyum çekirdeğe ve Cromargan® dış yüzeye sahip çok katmanlı taban yapısı ile de hızlı ve eşit ısınma sağlayarak geleneksel kaplamasız tavaların sunduğu olağanüstü sonuçları garantiler. Ocaktan alınıp güvenle fırına girebilen tasarımın yanı sıra çok ısınmayan kulplar ve geniş dökme kenarlığı gibi kullanışlı özelliklere sahip bu sahan, her seferinde kusursuz sonuçlara ulaşmanızı sağlar. İndüksiyonlu ocaklar dahil her türlü ocak türüne uyumludur.

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

Renk Paslanmaz Çelik
Boyut 28cm
Ağırlık 1620
Materyal 3 katmanlı malzeme: iç kısımda Cromargan® 18/10 paslanmaz çelik, alüminyum iç malzeme, dış kısımda krom çelik
Ocak Tipi Gaz, Indüksiyon, Elektrikli, Seramik
Çap 28 cm
Ocak Çapı 22 cm
Isı Dayanıklığı 260° C'ye kadar
Bakım Bulaşık makinesinde yıkanabilir ama elde yıkama öneririz
Garanti Süresi 5 yıl

 

 

 

 

 

Özellikle et mühürlemek için idealdir.

Profi Resist sahan, sulu bifteklerin dış kısmını çıtır çıtır yapar ve balık filetolarda ideal bir pişirme sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Protection Grid: Çizilmeye karşı dayanıklı bal peteği yapısı sayesinde son derece sağlam

 

 

Protection Grid: Çizilmeye karşı dayanıklı bal peteği yapısı sayesinde son derece sağlam

Protection Grid özelliğine sahip Profi Resist tavalar, paslanmaz çeliğin avantajlarını yapışmaz kaplamanın kolay kullanım ve temizlik faydalarıyla birleştirir. İç kısımda Cromargan® paslanmaz çelik ve dış kısımda krom çelik içeren alüminyum çekirdeğe sahip çok katmanlı malzemeden üretilen bu tavalar, olağanüstü ısıl davranış sergiler ve indüksiyon ocaklar dahil her türlü ocakta kullanıma uygundur. Kızartma yüzeyindeki yapışmaz kaplama, yükseltilmiş paslanmaz çelik yapıyla korunur. Bal peteği deseni, yapışmadan kızartma ve ideal yağ dağılımı sağlayarak homojen sonuçlar alınmasını sağlar. WMF, Protection Grid tavaları için beş yıl garanti sunar.

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı