WMF Perfect Plus Düdüklü Tencere 6,5L
WMF Perfect Plus Düdüklü Tencere 6,5L
WMF Perfect Plus Düdüklü Tencere 6,5L
WMF Perfect Plus Düdüklü Tencere 6,5L

WMF Perfect Plus Düdüklü Tencere 6,5L (3201001176)

Marka : Wmf
Fiyat : ₺4.999,00(KDV Dahil)

 

Yüksek kaliteli Cromargan®

Cromargan®: 18/10 paslanmaz çelik. Bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilir, fırında kullanıma uygundur, tadı yoktur ve aside dayanıklıdır.

 

 

TransTherm® taban

TransTherm® taban, indüksiyon dahil tüm ocak tipleri ile uyumludur. Gelişmiş ısı tutma ve eşit ısı dağılımı özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan patentli taban sistemidir.

 

 

TÜV testi onaylı güvenlik

Otomatik buhar çıkışı ve kalan basınç güvenliği güvenli bir kapak açılışı sağlar.

 

 

Pratik ölçü göstergesi

Yemek hazırlarken malzemelerin miktarını ölçmeyi kolaylaştıran iç ölçü göstergesi bulunur.

 

 

Kolay temizlik

Çıkarılabilir sapları sayesinde tencere gövdesi ve kapağı bulaşık makinesinde yıkanabilir. 

 

 

Düdüklü tencerede pişirmek modern, hızlı ve sağlıklı bir pişirme yöntemidir. Yüksek basınç ve yüksek sıcaklıklar geleneksel pişirme zamanını %70’e kadar düşürür ve yaklaşık %50 enerji tasarrufu sağlar. Hassas pişirme vitaminleri, mineralleri ve besin maddelerini koruyarak yemeğin lezzetli ve besleyici olmasını sağlar. Pratik: düdüklü tencereler sebzelerden et ve balığa, tahıllar ve bakliyatlardan çorba ve yahnilere tüm yemek türlerini hazırlamak için idealdir. Özel diyet yemekleri ve bebek mamaları bile ideal şekilde pişer. Düdüklü tencere ayrıca pratik kullanımı ve güvenlik özellikleri ile öne çıkar. Özet olarak her açıdan mükemmel ve vazgeçilmezdir. WMF Perfect Plus düdüklü tencereler ileri teknoloji ve modern tasarımı birleştirir. Kontrol mekanizması saptadır. Pişirme göstergesindeki renkli halkalar farklı ayarları ve kademeli basınç güvenliğini gösterir. WMF Perfect Plus, alev korumalı sapı sayesinde gazlı ocaklarda da güvenle kullanılabilir. Yüksek kaliteli 18/10 paslanmaz çelik, Cromargan® malzemesi tencereyi hasarlardan korur ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Yemek hazırlarken malzemeleri ölçmeyi isteyenler ise tencerelerin içindeki kolay ölçüm için tasarlanmış ölçeğe bayılacaklar. Kullanımı kolaydır ve TransTherm® tabanı sayesinde tüm ocak tiplerinde kullanım için uygundur. Bu düdüklü tencereler kolay kullanımlı mutfak yardımcılarınızdır. Temizliği çok kolaydır, sadece tek hareketle sapını kapaktan çıkarın ve suyun altından geçirin, kapağı ve tencereyi bulaşık makinesine yerleştirin. 3 farklı boyutu ve 2 parça setleri bulunur.

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

Kapasite 6,5 lt
Renk Parlak Paslanmaz Çelik
Ağırlık 3900
Materyal Cromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Ocak Tipi Gaz, Indüksiyon, Elektrikli, Seramik
Kapak Materyali Cromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Çap 22 cm
Ocak Çapı 18 cm
Isı Dayanıklığı 130° C'ye kadar
Bakım Bulaşık makinesinde yıkanabilir (kapak sapı ve sızdırmazlık contası: elde yıkama)
Garanti Süresi 3 yıl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TransTherm® taban: Her tür ocakta enerji tasarruflu pişirme

 

 

TransTherm® taban: Her tür ocakta enerji tasarruflu pişirme

İyi tencere seçimi söz konusu olduğunda, dikkate alınacak en önemli nokta ısıl davranıştır. Alüminyum ısıyı hızlı ilettiği ve eşit şekilde dağıttığı için WMF tencerelerde kalın alüminyum çekirdeğin etrafına sarılı krom çelik dış kısımdan oluşan TransTherm® taban kullanılır. Bu, alüminyum çekirdeği agresif deterjanlardan korur ve yemek kalıntılarının tencerenin dış kısmına yapışmasını önleyerek temizliği kolaylaştırır. Kullanılan krom çelik mıknatıslı özellikte olduğu için TransTherm® taban, indüksiyon ocaklar dahil tüm ocak tiplerine uygundur. Optimum enerji verimliliği için tencere ve ısı plakası yaklaşık aynı çapa sahip olmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı