WMF Perfect Plus Düdüklü Tencere 4,5 lt
WMF Perfect Plus Düdüklü Tencere 4,5 lt
WMF Perfect Plus Düdüklü Tencere 4,5 lt
WMF Perfect Plus Düdüklü Tencere 4,5 lt

WMF Perfect Plus Düdüklü Tencere 4,5 lt (3201001173)

Marka : Wmf
Fiyat : ₺3.699,00(KDV Dahil)

 

Yüksek kaliteli Cromargan®

Cromargan®: 18/10 paslanmaz çelik. Bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilir, fırında kullanıma uygundur, tadı yoktur ve aside dayanıklıdır.

 

 

TransTherm® taban

TransTherm® taban, indüksiyon dahil tüm ocak tipleri ile uyumludur. Gelişmiş ısı tutma ve eşit ısı dağılımı özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan patentli taban sistemidir.

 

 

TÜV testi onaylı güvenlik

Otomatik buhar çıkışı ve kalan basınç güvenliği güvenli bir kapak açılışı sağlar.

 

 

Pratik ölçü göstergesi

Yemek hazırlarken malzemelerin miktarını ölçmeyi kolaylaştıran iç ölçü göstergesi bulunur.

 

 

Kolay temizlik

Çıkarılabilir sapları sayesinde tencere gövdesi ve kapağı bulaşık makinesinde yıkanabilir. 

 

 

Düdüklü tencerede pişirmek modern, hızlı ve sağlıklı bir pişirme yöntemidir. Yüksek basınç ve yüksek sıcaklıklar geleneksel pişirme zamanını %70’e kadar düşürür ve yaklaşık %50 enerji tasarrufu sağlar. Hassas pişirme vitaminleri, mineralleri ve besin maddelerini koruyarak yemeğin lezzetli ve besleyici olmasını sağlar. Pratik: düdüklü tencereler sebzelerden et ve balığa, tahıllar ve bakliyatlardan çorba ve yahnilere tüm yemek türlerini hazırlamak için idealdir. Özel diyet yemekleri ve bebek mamaları bile ideal şekilde pişer. Düdüklü tencere ayrıca pratik kullanımı ve güvenlik özellikleri ile öne çıkar. Özet olarak her açıdan mükemmel ve vazgeçilmezdir. WMF Perfect Plus düdüklü tencereler ileri teknoloji ve modern tasarımı birleştirir. Kontrol mekanizması saptadır. Pişirme göstergesindeki renkli halkalar farklı ayarları ve kademeli basınç güvenliğini gösterir. WMF Perfect Plus, alev korumalı sapı sayesinde gazlı ocaklarda da güvenle kullanılabilir. Yüksek kaliteli 18/10 paslanmaz çelik, Cromargan® malzemesi tencereyi hasarlardan korur ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Yemek hazırlarken malzemeleri ölçmeyi isteyenler ise tencerelerin içindeki kolay ölçüm için tasarlanmış ölçeğe bayılacaklar. Kullanımı kolaydır ve TransTherm® tabanı sayesinde tüm ocak tiplerinde kullanım için uygundur. Bu düdüklü tencereler kolay kullanımlı mutfak yardımcılarınızdır. Temizliği çok kolaydır, sadece tek hareketle sapını kapaktan çıkarın ve suyun altından geçirin, kapağı ve tencereyi bulaşık makinesine yerleştirin. 3 farklı boyutu ve 2 parça setleri bulunur.

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

Kapasite 4,5 lt
Renk Parlak Paslanmaz Çelik
Ağırlık 3700
Materyal Cromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Ocak Tipi Gaz, Indüksiyon, Elektrikli, Seramik
Kapak Materyali Cromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Çap 22 cm
Ocak Çapı 18 cm
Isı Dayanıklığı 130° C'ye kadar
Bakım Bulaşık makinesinde yıkanabilir (kapak sapı ve sızdırmazlık contası: elde yıkama)
Garanti Süresi 3 yıl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TransTherm® taban: Her tür ocakta enerji tasarruflu pişirme

 

 

TransTherm® taban: Her tür ocakta enerji tasarruflu pişirme

İyi tencere seçimi söz konusu olduğunda, dikkate alınacak en önemli nokta ısıl davranıştır. Alüminyum ısıyı hızlı ilettiği ve eşit şekilde dağıttığı için WMF tencerelerde kalın alüminyum çekirdeğin etrafına sarılı krom çelik dış kısımdan oluşan TransTherm® taban kullanılır. Bu, alüminyum çekirdeği agresif deterjanlardan korur ve yemek kalıntılarının tencerenin dış kısmına yapışmasını önleyerek temizliği kolaylaştırır. Kullanılan krom çelik mıknatıslı özellikte olduğu için TransTherm® taban, indüksiyon ocaklar dahil tüm ocak tiplerine uygundur. Optimum enerji verimliliği için tencere ve ısı plakası yaklaşık aynı çapa sahip olmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler
WMF, WMF Perfect, WMF Perfect Plus, WMF Perfect Plus Düdüklü, WMF Perfect Plus Düdüklü Tencere, WMF Perfect Plus Düdüklü Tencere 45, WMF Perfect Plus Düdüklü Tencere 45 lt, WMF Perfect Plus Düdüklü Tencere lt, WMF Perfect Plus Düdüklü 45, WMF Perfect Plus Düdüklü 45 lt, WMF Perfect Plus Düdüklü lt, WMF Perfect Plus Tencere, WMF Perfect Plus Tencere 45, WMF Perfect Plus Tencere 45 lt, WMF Perfect Plus Tencere lt, WMF Perfect Plus 45, WMF Perfect Plus 45 lt, WMF Perfect Plus lt, WMF Perfect Düdüklü, WMF Perfect Düdüklü Tencere, WMF Perfect Düdüklü Tencere 45, WMF Perfect Düdüklü Tencere 45 lt, WMF Perfect Düdüklü Tencere lt, WMF Perfect Düdüklü 45, WMF Perfect Düdüklü 45 lt, WMF Perfect Düdüklü lt, WMF Perfect Tencere, WMF Perfect Tencere 45, WMF Perfect Tencere 45 lt, WMF Perfect Tencere lt, WMF Perfect 45, WMF Perfect 45 lt, WMF Perfect lt, WMF Plus, WMF Plus Düdüklü, WMF Plus Düdüklü Tencere, WMF Plus Düdüklü Tencere 45, WMF Plus Düdüklü Tencere 45 lt, WMF Plus Düdüklü Tencere lt, WMF Plus Düdüklü 45, WMF Plus Düdüklü 45 lt, WMF Plus Düdüklü lt, WMF Plus Tencere, WMF Plus Tencere 45, WMF Plus Tencere 45 lt, WMF Plus Tencere lt, WMF Plus 45, WMF Plus 45 lt, WMF Plus lt, WMF Düdüklü, WMF Düdüklü Tencere, WMF Düdüklü Tencere 45, WMF Düdüklü Tencere 45 lt, WMF Düdüklü Tencere lt, WMF Düdüklü 45, WMF Düdüklü 45 lt, WMF Düdüklü lt, WMF Tencere, WMF Tencere 45, WMF Tencere 45 lt, WMF Tencere lt, WMF 45, WMF 45 lt, WMF lt, Perfect, Perfect Plus, Perfect Plus Düdüklü, Perfect Plus Düdüklü Tencere, Perfect Plus Düdüklü Tencere 45, Perfect Plus Düdüklü Tencere 45 lt, Perfect Plus Düdüklü Tencere lt, Perfect Plus Düdüklü 45, Perfect Plus Düdüklü 45 lt, Perfect Plus Düdüklü lt, Perfect Plus Tencere, Perfect Plus Tencere 45, Perfect Plus Tencere 45 lt, Perfect Plus Tencere lt, Perfect Plus 45, Perfect Plus 45 lt, Perfect Plus lt, Perfect Düdüklü, Perfect Düdüklü Tencere, Perfect Düdüklü Tencere 45, Perfect Düdüklü Tencere 45 lt, Perfect Düdüklü Tencere lt, Perfect Düdüklü 45, Perfect Düdüklü 45 lt, Perfect Düdüklü lt, Perfect Tencere, Perfect Tencere 45, Perfect Tencere 45 lt, Perfect Tencere lt, Perfect 45, Perfect 45 lt, Perfect lt, Plus, Plus Düdüklü, Plus Düdüklü Tencere, Plus Düdüklü Tencere 45, Plus Düdüklü Tencere 45 lt, Plus Düdüklü Tencere lt, Plus Düdüklü 45, Plus Düdüklü 45 lt, Plus Düdüklü lt, Plus Tencere, Plus Tencere 45, Plus Tencere 45 lt, Plus Tencere lt, Plus 45, Plus 45 lt, Plus lt, Düdüklü, Düdüklü Tencere, Düdüklü Tencere 45, Düdüklü Tencere 45 lt, Düdüklü Tencere lt, Düdüklü 45, Düdüklü 45 lt, Düdüklü lt, Tencere, Tencere 45, Tencere 45 lt, Tencere lt, 45, 45 lt, lt,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı