Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı - 1,6 lt
Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı - 1,6 lt
Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı - 1,6 lt
Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı - 1,6 lt
Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı - 1,6 lt
Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı - 1,6 lt
Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı - 1,6 lt

Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı - 1,6 lt (413260011)

Marka : Wmf
Fiyat : ₺5.599,00(KDV Dahil)

 

3.000 Watt güç

3.000 Watt’a varan gücü ve 1,6 lt kapasitesi ile WMF Lumero çok fonksiyonlu ısıtıcı, tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılar.

 

 

Çok fonksiyonlu

Ayarlanabilir farklı programları ile çok yönlü: su kaynatma, çay hazırlama ve ısıtma (bebek maması ısıtma, çikolata benmari, sıcak çikolata veya yoğurt yapma). Entegre çay süzgeci, cam haznesi ile bir su ısıtıcıdan çok daha fazlası!

 

 

Harici su seviyesi göstergesi

Harici su seviyesi göstergesi ile istenilen su miktarı kolaylıkla ayarlanabiliyor.

 

 

Çay demleme aksesuarları

Entegre çay poşeti tutucu ve aroma mikro çay süzgeci dahildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Su’dan çok daha fazlası için çok fonksiyonlu ısıtıcı.

Tek bir ürünün hem çok şık göründüğünü hem de nerdeyse tüm işlevlere sahip olduğunu düşünün, WMF Lumero çok fonksiyonlu su ısıtıcı, isminin hakkını vererek modern evlerin gerçek kahramanı oluyor! Mat Cromargan® kaplaması ile şık ve ayarlanabilir farklı programları ile çok yönlü: su kaynatma, çay hazırlama ve ısıtma (bebek maması ısıtma, çikolata benmari, sıcak çikolata veya yoğurt yapma). 3.000 Watt’a varan gücü ve 1,6 lt kapasitesi ile WMF Lumero çok fonksiyonlu ısıtıcı, tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılar. Led aydınlatmalı tabanı ile çalışırken de mutfağınıza şıklık katar! Üstelik kuru çalışma ve aşırı ısınmaya karşı koruma, kaynama sonrası otomatik kapanma sayesinde yüksek güvenlik sunar.

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

Güç 3.000 watt
Kapasite 1,6 L
Renk Paslanmaz Çelik, Siyah
Boyut 23,7 x 21 x 26,8
Ağırlık 2664
Materyal Mat Cromargan®
Kablo Uzunlugu (m) 1 m

 

 

 

 

 

Etiketler
Wmf Lumero, Wmf Lumero Çok, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı -, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı - 16, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı - 16 lt, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı - lt, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı 16, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı 16 lt, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su Isıtıcısı lt, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su -, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su - 16, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su - 16 lt, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su - lt, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su 16, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su 16 lt, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Su lt, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Isıtıcısı, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Isıtıcısı -, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Isıtıcısı - 16, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Isıtıcısı - 16 lt, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Isıtıcısı - lt, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Isıtıcısı 16, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Isıtıcısı 16 lt, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu Isıtıcısı lt, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu -, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu - 16, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu - 16 lt, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu - lt, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu 16, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu 16 lt, Wmf Lumero Çok Fonksiyonlu lt, Wmf Lumero Çok Su, Wmf Lumero Çok Su Isıtıcısı, Wmf Lumero Çok Su Isıtıcısı -, Wmf Lumero Çok Su Isıtıcısı - 16, Wmf Lumero Çok Su Isıtıcısı - 16 lt, Wmf Lumero Çok Su Isıtıcısı - lt, Wmf Lumero Çok Su Isıtıcısı 16, Wmf Lumero Çok Su Isıtıcısı 16 lt, Wmf Lumero Çok Su Isıtıcısı lt, Wmf Lumero Çok Su -, Wmf Lumero Çok Su - 16, Wmf Lumero Çok Su - 16 lt, Wmf Lumero Çok Su - lt, Wmf Lumero Çok Su 16, Wmf Lumero Çok Su 16 lt, Wmf Lumero Çok Su lt,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı