WMF Kineo Sebze Bıçağı 9 cm
WMF Kineo Sebze Bıçağı 9 cm

WMF Kineo Sebze Bıçağı 9 cm (3201019502)

Marka : Wmf

 

WMF Performance Cut teknolojisi

Optimize edilmiş sertleştirme işlemi ve en yeni hassas lazer teknolojileri, her gün her kesişte olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan özel bir kesme açısı sunar.

 

 WMF KINEO SEBZE BIÇAĞI 9 CM

 

İkincil kesim tasarımlı sertleştirilmiş bıçak

Birinci sınıf paslanmaz Alman çeliğinden üretilen bu özel sertleştirilmiş bıçak son derece sağlamdır, korozyona karşı yüksek dirençlidir ve daha fazla stabilite için ikincil kesim tasarımına sahiptir.

 

 

Mükemmel denge

Tam konfor ve hassasiyet için elinizde mükemmel ağırlık dengesi sağlayan çift denge ağırlıklı tasarımla, kesme ve doğrama işlemleri artık bambaşka.

 

 

Kinetik sap

Doğrama ve dilimleme işlemlerini kolaylaştıran tutuşa sahip sapın arttırılmış ergonomisi ve kinetik tasarımı, her gün olağanüstü konfor ve performans sunar.

 

 

Almanya'da üretilmiştir

WMF'in premium kalitesini yansıtan yüksek kaliteli malzemeler, özenli işçilik ve mükemmel işlevsellik ile Almanya'da üretilmiştir.

 

 

 

Her zaman en doğru bıçak

Tüm yeşil sebzeleriniz için uygun seçim; esnek ve kısa bıçak başı ile sebzeleri, yeşil salataları, mantarları mükemmel şekilde doğrar ve temizler. WMF Kineo serisindeki bıçaklar, Performance Cut teknolojisine sahiptir ve özel bıçak çeliği kullanılarak elde şekillendirilir. Uzun ömürlü keskinlik ve olağanüstü dayanıklılığı dengeli bir Alman tasarımında bir araya getirir. Kineo mutfak bıçakları serisi, harekete geçmeye hazır kinetik tasarımla titizlikle üretilen bıçaklardan oluşur. Doğrama ve dilimleme işlemlerini kolaylaştıran kusursuz performans için geliştirildi.

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

Renk Mat siyah, paslanmaz çelik
Ağırlık 78
Materyal Özel bıçak çeliği
Bakım Elde yıkama öneririz
Üretim Yeri Almanya
SKU 3201019502
EAN 4000530716804

 

 

 

 

 

Her türden meyve ve sebzeleri kesmek ve soymak için uygundur.

Sebze bıçağı, sebzelerin temizlenmesi, soyulması veya doğranması için son derece kullanışlıdır.

 

 

Performance Cut: Olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan bıçaklar

 

 

Performance Cut: Olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan bıçaklar

Bıçakların özel bir fırında ısıtılması, bıçakta kullanılan çeliği zenginleştirip sertleştirerek önceleri mümkün olmayan daha keskin açılarda bilenmesine imkan tanır. En son bileme sürecinde bıçaklara Performance Cut teknolojisi uygulanır. Bu modern hassas teknoloji, bıçaklara tam istenilen doğru şekli verir ve sonuçta olağanüstü keskinliğe sahip uzun ömürlü bıçaklar elde edilir. Performance Cut, keskinlik ve kesme performansı konusunda ilgili DIN standardını %200 oranında aşan WMF mutfak bıçaklarına özgü bir teknolojidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı