WMF Kineo Ekmek Bıçağı 20 cm
WMF Kineo Ekmek Bıçağı 20 cm

WMF Kineo Ekmek Bıçağı 20 cm (3201019492)

Marka : Wmf
Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)

 

WMF Performance Cut teknolojisi

Optimize edilmiş sertleştirme işlemi ve en yeni hassas lazer teknolojileri, her gün her kesişte olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan özel bir kesme açısı sunar.

 

 

İkincil kesim tasarımlı sertleştirilmiş bıçak

Birinci sınıf paslanmaz Alman çeliğinden üretilen bu özel sertleştirilmiş bıçak son derece sağlamdır, korozyona karşı yüksek dirençlidir ve daha fazla stabilite için ikincil kesim tasarımına sahiptir.

 

 

Mükemmel denge

Tam konfor ve hassasiyet için elinizde mükemmel ağırlık dengesi sağlayan çift denge ağırlıklı tasarımla, kesme ve doğrama işlemleri artık bambaşka.

 

 

Kinetik sap

Doğrama ve dilimleme işlemlerini kolaylaştıran tutuşa sahip sapın arttırılmış ergonomisi ve kinetik tasarımı, her gün olağanüstü konfor ve performans sunar.

 

 

Almanya'da üretilmiştir

WMF'in premium kalitesini yansıtan yüksek kaliteli malzemeler, özenli işçilik ve mükemmel işlevsellik ile Almanya'da üretilmiştir.

 

 

 

Her zaman en doğru bıçak

Tırtıklı kenara sahip uzun ve güçlü bıçak başıyla sert ekmek kabuklarını kolaylıkla kesmeniz için tasarlandı. Bu sayede pürüzsüz ekmek dilimleri kesebilirsiniz. WMF Kineo serisindeki bıçaklar, Performance Cut teknolojisine sahiptir ve özel bıçak çeliği kullanılarak elde şekillendirilir. Uzun ömürlü keskinlik ve olağanüstü dayanıklılığı dengeli bir Alman tasarımında bir araya getirir.

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

Renk Mat siyah, paslanmaz çelik
Ağırlık 197
Materyal Özel bıçak çeliği
Bakım Elde yıkama öneririz
Üretim Yeri Almanya
SKU 3201019492
EAN 4000530716750

 

 

 

 

Özellikle ekmekleri ve her tür hamur işini zahmetsizce kesmek için uygundur.

Ekmek bıçağının tırtıklı ağzı sayesinde çıtır ekmekleri, hamur işlerini ve hatta olgun meyveleri kesmek çok kolaydır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Performance Cut: Olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan bıçaklar

 

 

Performance Cut: Olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan bıçaklar

Bıçakların özel bir fırında ısıtılması, bıçakta kullanılan çeliği zenginleştirip sertleştirerek önceleri mümkün olmayan daha keskin açılarda bilenmesine imkan tanır. En son bileme sürecinde bıçaklara Performance Cut teknolojisi uygulanır. Bu modern hassas teknoloji, bıçaklara tam istenilen doğru şekli verir ve sonuçta olağanüstü keskinliğe sahip uzun ömürlü bıçaklar elde edilir. Performance Cut, keskinlik ve kesme performansı konusunda ilgili DIN standardını %200 oranında aşan WMF mutfak bıçaklarına özgü bir teknolojidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı