WMF Kineo Çok Amaçlı Bıçak 12 cm
WMF Kineo Çok Amaçlı Bıçak 12 cm

WMF Kineo Çok Amaçlı Bıçak 12 cm (3201019500)

Marka : Wmf
Fiyat : ₺599,00(KDV Dahil)

Genel Bakış

  • Toplam uzunluk: 22 cm, bıçak uzunluğu: 12 cm - Bu bıçak koleksiyonu içinde farklı bıçak türleri ve set kombinasyonları mevcuttur.
  • Materyal: Paslanmaz çelik ve aside dayanıklı özellikli dövülmüş bıçak çeliği. Sertleştirilmiş bıçak sayesinde uzun ömürlü keskinlik. Yüksek kaliteli plastik üretimi ergonomik sap tasarımı.
  • Performance Cut teknolojisi: Bıçakların uzun ömürlü keskinliği için geleneksel bıçak dövme zanaatı ile son teknoloji bıçak üretimini bir araya getirir.
  • Ergonomik sap ve kolay kullanım için bıçağın dengeli tasarımı.
  • Temizlik: Elde yıkama önerilir.
  • Almanya’da üretilmiştir – En yüksek kaliteli bıçaklar, Almanya’da kendi bıçak dövme atölyemizde üretilmiştir. Klasik ve modernin bir araya gelmesiyle oluşan, geleneksel ustalık ve modern tasarım.

Ürün Açıklaması

Çok amaçlı bıçaklar mutfağın demirbaş parçalarından biridir. Sebzeleri kesmek, marulları ve yeşillikleri doğramak, şerit şerit etler kesmek – çok amaçlı bıçak hepsini yapabilir. İster amatör ister profesyonel bir şef olun, çok amaçlı bıçaklar keskinliği ve ele kusursuz şekilde oturan sapları sayesinde kullanımı keyifli hale getirecek şekilde tasarlanmıştır. Bu kategorideki diğer çok amaçlı bıçakların genelde bıçak boyları daha uzundur. Bıçağın şekline ve ucuna bağlı olarak özel çok amaçlı bıçaklara fileto bıçağı, soyma bıçağı ve sebze bıçakları dahildir. İhtiyacınıza göre bu bıçaklara ayrıca göz atabilirsiniz.

Yüksek derecede keskin bıçaklar, eldiven gibi ele oturan saplar ve rakipsiz bıçak çeşitleri: Kineo serisi WMF bıçaklarının en yenisi! Yenilikçi tasarım özellikleri, Alman üretimi eşsiz keskinlikteki bıçaklar ile buluştu.. Performance Cut teknolojisi temiz, güvenli ve sağlam kullanımı garanti eder. Bu koleksiyondaki bıçaklar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir: şef bıçakları, çok amaçlı bıçaklar ve sebze bıçakları gibi klasiklerden Santoku ve et bıçakları gibi sofistike bıçaklara kadar her tür bıçak bulunur. Yemek hazırlamak hiç bu kadar keyifli ve kolay olmamıştı!

 

Etiketler
WMF, WMF Kineo, WMF Kineo Çok, WMF Kineo Çok Amaçlı, WMF Kineo Çok Amaçlı Bıçak, WMF Kineo Çok Amaçlı Bıçak 12, WMF Kineo Çok Amaçlı Bıçak 12 cm, WMF Kineo Çok Amaçlı Bıçak cm, WMF Kineo Çok Amaçlı 12, WMF Kineo Çok Amaçlı 12 cm, WMF Kineo Çok Amaçlı cm, WMF Kineo Çok Bıçak, WMF Kineo Çok Bıçak 12, WMF Kineo Çok Bıçak 12 cm, WMF Kineo Çok Bıçak cm, WMF Kineo Çok 12, WMF Kineo Çok 12 cm, WMF Kineo Çok cm, WMF Kineo Amaçlı, WMF Kineo Amaçlı Bıçak, WMF Kineo Amaçlı Bıçak 12, WMF Kineo Amaçlı Bıçak 12 cm, WMF Kineo Amaçlı Bıçak cm, WMF Kineo Amaçlı 12, WMF Kineo Amaçlı 12 cm, WMF Kineo Amaçlı cm, WMF Kineo Bıçak, WMF Kineo Bıçak 12, WMF Kineo Bıçak 12 cm, WMF Kineo Bıçak cm, WMF Kineo 12, WMF Kineo 12 cm, WMF Kineo cm, WMF Çok, WMF Çok Amaçlı, WMF Çok Amaçlı Bıçak, WMF Çok Amaçlı Bıçak 12, WMF Çok Amaçlı Bıçak 12 cm, WMF Çok Amaçlı Bıçak cm, WMF Çok Amaçlı 12, WMF Çok Amaçlı 12 cm, WMF Çok Amaçlı cm, WMF Çok Bıçak, WMF Çok Bıçak 12, WMF Çok Bıçak 12 cm, WMF Çok Bıçak cm, WMF Çok 12, WMF Çok 12 cm, WMF Çok cm, WMF Amaçlı, WMF Amaçlı Bıçak, WMF Amaçlı Bıçak 12, WMF Amaçlı Bıçak 12 cm, WMF Amaçlı Bıçak cm, WMF Amaçlı 12, WMF Amaçlı 12 cm, WMF Amaçlı cm, WMF Bıçak, WMF Bıçak 12, WMF Bıçak 12 cm, WMF Bıçak cm, WMF 12, WMF 12 cm, WMF cm, Kineo, Kineo Çok, Kineo Çok Amaçlı, Kineo Çok Amaçlı Bıçak, Kineo Çok Amaçlı Bıçak 12, Kineo Çok Amaçlı Bıçak 12 cm, Kineo Çok Amaçlı Bıçak cm, Kineo Çok Amaçlı 12, Kineo Çok Amaçlı 12 cm, Kineo Çok Amaçlı cm, Kineo Çok Bıçak, Kineo Çok Bıçak 12, Kineo Çok Bıçak 12 cm, Kineo Çok Bıçak cm, Kineo Çok 12, Kineo Çok 12 cm, Kineo Çok cm, Kineo Amaçlı, Kineo Amaçlı Bıçak, Kineo Amaçlı Bıçak 12, Kineo Amaçlı Bıçak 12 cm, Kineo Amaçlı Bıçak cm, Kineo Amaçlı 12, Kineo Amaçlı 12 cm, Kineo Amaçlı cm, Kineo Bıçak, Kineo Bıçak 12, Kineo Bıçak 12 cm, Kineo Bıçak cm, Kineo 12, Kineo 12 cm, Kineo cm, Çok, Çok Amaçlı, Çok Amaçlı Bıçak, Çok Amaçlı Bıçak 12, Çok Amaçlı Bıçak 12 cm, Çok Amaçlı Bıçak cm, Çok Amaçlı 12, Çok Amaçlı 12 cm, Çok Amaçlı cm, Çok Bıçak, Çok Bıçak 12, Çok Bıçak 12 cm, Çok Bıçak cm, Çok 12, Çok 12 cm, Çok cm, Amaçlı, Amaçlı Bıçak, Amaçlı Bıçak 12, Amaçlı Bıçak 12 cm, Amaçlı Bıçak cm, Amaçlı 12, Amaçlı 12 cm, Amaçlı cm, Bıçak, Bıçak 12, Bıçak 12 cm, Bıçak cm, 12, 12 cm, cm,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı