WMF Grand Gourmet Şef Bıçağı 15 cm
WMF Grand Gourmet Şef Bıçağı 15 cm
WMF Grand Gourmet Şef Bıçağı 15 cm
WMF Grand Gourmet Şef Bıçağı 15 cm
WMF Grand Gourmet Şef Bıçağı 15 cm

WMF Grand Gourmet Şef Bıçağı 15 cm (3201002708)

Marka : Wmf
Fiyat : ₺1.699,00(KDV Dahil)

 

WMF Performance Cut teknolojisi

Optimize edilmiş sertleştirme işlemi ve en yeni hassas lazer teknolojileri, her gün her kesişte olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan özel bir kesme açısı sunar.

 

 

Dayanıklı, uzun ömürlü bıçak

Bıçak, dayanıklı performans ve korozyona karşı uzun ömürlü direnç için paslanmaya ve aside dayanıklı özel çelik malzeme kullanılarak elde şekillendirilmiştir.

 

 

Mükemmel denge ve parmak koruması

Olağanüstü konfor ve hassasiyet için elinizde mükemmel ağırlık dengesi sağlayan dövme çelik iri destekle, kesme ve doğrama işlemleri artık bambaşka. Özel destek tasarımı, parmak koruması sağlar ve kaymaları önler. Yiyeceklerinizi tam bir güvenlik ve iç huzuru içinde kesebilirsiniz.

 

 

Ergonomik sap

WMF'nin Cromargan® 18/10 paslanmaz çelik malzemesiyle üretilen sap, zahmetsiz kesme ve doğrama işlemleri için daha yüksek ergonomi ve konforlu tutuş sağlar.

 

 

Ek yeri içermeyen tasarım

Sap ve bıçak arasında ek yeri içermeyen bağlantı, tek parça bıçak gibi tam hijyen ve zahmetsiz temizlik imkanı sunar.

 

 

 

WMF Grand Gourmet: Performans ve tasarım

Şef bıçakları, et ve balıktan sert meyve ve sebzelere kadar her şeyi kesebilen geniş ve güçlü yüzeyleriyle her mutfağın baş kahramanıdır. Şimdi WMF, mutfakların bu olmazsa olmaz parçasına yeni bir soluk getirdi. Grand Gourmet Şef Bıçağı, uzun ömürlü performansı garantileyen Performance Cut teknolojisi ile etkileyici bir keskinlik ve dayanıklılık sunar. 15 cm uzunluğundaki kesici kısım, korozyona ve aside karşı dayanıklı özel çelik kullanılarak geleneksel bıçak dövme yöntemleri ile elde şekillendirilir ve her gün, her kesişte benzersiz performans gösteren bir şef bıçağı ortaya çıkar. Grand Gourmet koleksiyonu, ünlü Japon tasarımcı Makio Hasuik'in birçok ödül kazanan tasarımıyla her mutfakta öne çıkan birinci sınıf kaliteli ürünler içerir. Çok şık paslanmaz çelik görünümü, olağanüstü kesme performansı, mükemmel uyum içindeki dengeli tasarımı, yüksek ergonomisi, ek yeri olmayan sapları ve parmak koruma özelliği ile WMF kalite standartlarına sahip yüksek performanslı mutfak bıçaklarını keşfedin.

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

Renk Paslanmaz çelik
Boyut 15cm şef bıçağı
Ağırlık 328
Materyal Dövülmüş özel bıçak çeliği
Bakım Elde yıkama öneririz
Üretim Yeri Almanya
Tasarım Ödülü Busse Longlife Design Award Busse Design Ulm GmbH 2005, Design Plus Messe Frankfurt 1994, Ernennung Compasso d'oro 1995, Internationaler Designpreis Design Center , Prix de Couverts Maison & Objet Paris 1997, red dot award Design Zentrum NRW 1994
SKU 3201002708
EAN 4000530676689

 

 

 

 

 

Özellikle et, balık ve sebzeleri kesmek, doğramak ve küçük parçalara ayırmak için uygundur.

Şef bıçağının geniş ağzı, balık ve eti kolayca kayarak keser ve en zorlu sebzelerde bile işinizi kolaylaştırır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Performance Cut: Olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan bıçaklar

 

 

Performance Cut: Olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan bıçaklar

Bıçakların özel bir fırında ısıtılması, bıçakta kullanılan çeliği zenginleştirip sertleştirerek önceleri mümkün olmayan daha keskin açılarda bilenmesine imkan tanır. En son bileme sürecinde bıçaklara Performance Cut teknolojisi uygulanır. Bu modern hassas teknoloji, bıçaklara tam istenilen doğru şekli verir ve sonuçta olağanüstü keskinliğe sahip uzun ömürlü bıçaklar elde edilir. Performance Cut, keskinlik ve kesme performansı konusunda ilgili DIN standardını %200 oranında aşan WMF mutfak bıçaklarına özgü bir teknolojidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler
WMF, WMF Grand, WMF Grand Gourmet, WMF Grand Gourmet Şef, WMF Grand Gourmet Şef Bıçağı, WMF Grand Gourmet Şef Bıçağı 15, WMF Grand Gourmet Şef Bıçağı 15 cm, WMF Grand Gourmet Şef Bıçağı cm, WMF Grand Gourmet Şef 15, WMF Grand Gourmet Şef 15 cm, WMF Grand Gourmet Şef cm, WMF Grand Gourmet Bıçağı, WMF Grand Gourmet Bıçağı 15, WMF Grand Gourmet Bıçağı 15 cm, WMF Grand Gourmet Bıçağı cm, WMF Grand Gourmet 15, WMF Grand Gourmet 15 cm, WMF Grand Gourmet cm, WMF Grand Şef, WMF Grand Şef Bıçağı, WMF Grand Şef Bıçağı 15, WMF Grand Şef Bıçağı 15 cm, WMF Grand Şef Bıçağı cm, WMF Grand Şef 15, WMF Grand Şef 15 cm, WMF Grand Şef cm, WMF Grand Bıçağı, WMF Grand Bıçağı 15, WMF Grand Bıçağı 15 cm, WMF Grand Bıçağı cm, WMF Grand 15, WMF Grand 15 cm, WMF Grand cm, WMF Gourmet, WMF Gourmet Şef, WMF Gourmet Şef Bıçağı, WMF Gourmet Şef Bıçağı 15, WMF Gourmet Şef Bıçağı 15 cm, WMF Gourmet Şef Bıçağı cm, WMF Gourmet Şef 15, WMF Gourmet Şef 15 cm, WMF Gourmet Şef cm, WMF Gourmet Bıçağı, WMF Gourmet Bıçağı 15, WMF Gourmet Bıçağı 15 cm, WMF Gourmet Bıçağı cm, WMF Gourmet 15, WMF Gourmet 15 cm, WMF Gourmet cm, WMF Şef, WMF Şef Bıçağı, WMF Şef Bıçağı 15, WMF Şef Bıçağı 15 cm, WMF Şef Bıçağı cm, WMF Şef 15, WMF Şef 15 cm, WMF Şef cm, WMF Bıçağı, WMF Bıçağı 15, WMF Bıçağı 15 cm, WMF Bıçağı cm, WMF 15, WMF 15 cm, WMF cm, Grand, Grand Gourmet, Grand Gourmet Şef, Grand Gourmet Şef Bıçağı, Grand Gourmet Şef Bıçağı 15, Grand Gourmet Şef Bıçağı 15 cm, Grand Gourmet Şef Bıçağı cm, Grand Gourmet Şef 15, Grand Gourmet Şef 15 cm, Grand Gourmet Şef cm, Grand Gourmet Bıçağı, Grand Gourmet Bıçağı 15, Grand Gourmet Bıçağı 15 cm, Grand Gourmet Bıçağı cm, Grand Gourmet 15, Grand Gourmet 15 cm, Grand Gourmet cm, Grand Şef, Grand Şef Bıçağı, Grand Şef Bıçağı 15, Grand Şef Bıçağı 15 cm, Grand Şef Bıçağı cm, Grand Şef 15, Grand Şef 15 cm, Grand Şef cm, Grand Bıçağı, Grand Bıçağı 15, Grand Bıçağı 15 cm, Grand Bıçağı cm, Grand 15, Grand 15 cm, Grand cm, Gourmet, Gourmet Şef, Gourmet Şef Bıçağı, Gourmet Şef Bıçağı 15, Gourmet Şef Bıçağı 15 cm, Gourmet Şef Bıçağı cm, Gourmet Şef 15, Gourmet Şef 15 cm, Gourmet Şef cm, Gourmet Bıçağı, Gourmet Bıçağı 15, Gourmet Bıçağı 15 cm, Gourmet Bıçağı cm, Gourmet 15, Gourmet 15 cm, Gourmet cm, Şef, Şef Bıçağı, Şef Bıçağı 15, Şef Bıçağı 15 cm, Şef Bıçağı cm, Şef 15, Şef 15 cm, Şef cm, Bıçağı, Bıçağı 15, Bıçağı 15 cm, Bıçağı cm, 15, 15 cm, cm,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı