WMF Grand Gourmet Santoku Bıçağı 18 Cm
WMF Grand Gourmet Santoku Bıçağı 18 Cm
WMF Grand Gourmet Santoku Bıçağı 18 Cm
WMF Grand Gourmet Santoku Bıçağı 18 Cm
WMF Grand Gourmet Santoku Bıçağı 18 Cm

WMF Grand Gourmet Santoku Bıçağı 18 Cm (3201002753)

Marka : Wmf
Fiyat : ₺1.599,00(KDV Dahil)

Genel Bakış

  • Toplam uzunluk: 32 cm, bıçak uzunluğu: 18 cm - Bu bıçak koleksiyonu içinde farklı bıçak türleri ve set kombinasyonları mevcuttur.
  • Materyal: Paslanmaz ve aside dayanıklı özel bıçak çeliğinden üretilmiş, bilenmiş dövme bıçak. Sertleştirilmiş bıçak sayesinde uzun süre keskinlik sağlar. Pürüzsüz ve yüksek kaliteli Cromargan® paslanmaz çelik üretimi sap.
  • Performance Cut Teknolojisi: Geleneksel dövme işlemi ve olağanüstü hassas son teknolojinin birleşimi ile uzun süren keskinlik performansı.
  • Ergonomik şekilli sap ile rahat kullanım ve sapın mükemmel dengelenmiş ağırlığı. Eklemsiz işçilik mükemmel bir hijyen sağlanmasına yardımcı olur - bıçak, koruma ve sap arasındaki geçişte boşluk kalmaz. Bıçağın temizliği: Elde yıkama.
  • Almanya’da üretilmiştir - Almanya'da kendi bıçak üretim tesislerimizde üretilen birinci sınıf kalite dövülmüş bıçak.

Ürün Açıklaması

Bu egzotik bıçağa bayılacaksınız! Aslen Japon yemeklerini hazırlamak için tasarlanmış olsa da, uzun yıllardır mutfakların ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Santoku bıçağı en çok wok tavada pişirilen yemekleri hazırlamakta ve sushileri dilimlerken kullanılır. Bunun yanında etleri, balıkları, sebzeleri ve yeşillikleri kolayca keser. Bu bıçak aşağı doğru kesmek için tasarlanmıştır, yani kıymak için değil doğramak için kullanılır. Yüksek seviyede keskinliği dışında Santoku bıçağı, bıçağının özel şekliyle ayırt edilir: Avrupai bıçak modellerinin aksine bıçak kısmı sapından daha geniştir. Bu sayede keserken parmaklara daha çok yer sağlar. Buna ek olarak Santoku bıçağı, Avrupa tarzı bıçaklardan genellikle daha hafiftir. Eğer yemek yapmak hayatınızın merkezinde ise Santoku bıçağı, mutfağınızın bıçak takımının en değerli parçalarından biri olacak.

Grand Gourmet serisindeki bıçakların her biri mutfağınızın vazgeçilmezi olacak. Tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir. Sadece şık olmakla kalmaz bir çok özelliği de bünyesinde birleştirir: örneğin, Cromargan® saplar güvenli bir kullanım sağlar ve kusursuz tasarımları ile yüksek seviyede hijyeni garanti eder. Bıçak boğumu sayesinde kesme sırasında, sap ve bıçak arasında gerekli denge sağlanır. Yüksek kaliteli özel bıçak çeliği tüm bıçak uzunluğu boyunca geleneksel bir şekilde dövülür ve Performance Cut teknolojisiyle üretimi tamamlanır. Grand Gourmet serisinde çok amaçlı bıçak, şef bıçağı, ekmek bıçağı, Santoku bıçağı gibi klasik bıçaklar bulunur. Buna ek olarak paslanmaz çelik saplar üstlerine işleme yapmak için idealdir – bu sayede her bıçağı kendi özel üretim bıçağınız gibi yapabilir veya kişiselleştirilmiş bir hediye olarak ailenize ve arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Teknoloji

WMF Performance Cut Teknolojisi

İstediğiniz kadar doğrayın, kesin. Performance Cut teknolojisi ile bıçağınız her zaman ilk günkü gibi keskin kalacak.

WMF Performance Cut Teknolojisi

WMF Performance Cut Teknolojisi Nedir? 

WMF Performance Cut teknolojisi, Geleneksel bıçak dövme metotları ile son teknoloji bıçak üretim tekniklerinin kombinasyonudur: bıçaklardaki yenilikçi paslanmaz çelik dokusu ve son derece büyük bir özenle gerçekleştirilen bileme işlemi gibi... Bu sayede çok uzun süre keskinliğini koruyan ve en ideal kesme açısına sahip bıçaklar, gerçek aşçıların işini kolaylaştırır.

İstediğiniz kadar doğrayın, kesin. Performance Cut teknolojisi ile bıçağınız her zaman ilk günkü gibi keskin kalacak.

  • Performance Cut teknolojisi geleneksel bıçak dövme metotları ile bıçak teknolojisindeki en son gelişmeleri bir araya getirir.
  • Olağanüstü ve uzun süreli keskinlik için Performance Cut teknolojisi.
  • Özel dövülmüş bıçak çeliği
  • Dayanıklı ve paslanmaya karşı dirençli bıçaklar
 

Geleneksel dövme el işçiliği ve en son Alman teknolojisi

Bıçak ustalarının geleneklerini takip eden WMF, bu önemli zanaata gerektiği değeri vermek için elinden geleni yapmaktadır. 2014’ten bu yana, şirketimiz geleneksel bıçak dövme zanaatı ile son teknoloji bıçak üretimini ustalıkla bir araya getirmektedir. WMF Performance Cut teknolojisi ile üretilen bıçaklarda kesme performansının standart bıçaklara göre iki kat daha fazla olduğu yapılan testler aracılığıyla kanıtlanmıştır.

WMF, Svabya Alpleri’nde küçük bir kasaba olan Hayingen’de bulunan Almanya’nın en büyük bıçak dövme atölyelerinden birinde bıçaklarını üretmektedir. Bu atölyede geleneksel kalıpta dövme işlemi ile yılda yüz binlerce bıçak üretilir. Bu işlemde, özel bir çelikten yapılan bıçaklar, dövme çekici ile işlenir. Yüksek kalitedeki WMF bıçakları, hammaddenin incelenmesinden paketlemeye kadar 30 farklı aşamadan geçerek müşterilerin ellerine ulaşmaktadır.

Her bir aşama, zorlu kalite kontrol testlerine tabii tutulmaktadır. WMF’in yüksek kalite standartlarının sağlanması her üretim aşamasında bu testlerin yapılması ile mümkün olmaktadır. Böylece, uzun süre üstün kesme performansını koruyan olağanüstü derecede keskin Alman üretimi bıçaklar mutfaklarınızda yerini alır.

Etiketler
WMF, WMF Grand, WMF Grand Gourmet, WMF Grand Gourmet Santoku, WMF Grand Gourmet Santoku Bıçağı, WMF Grand Gourmet Santoku Bıçağı 18, WMF Grand Gourmet Santoku Bıçağı 18 Cm, WMF Grand Gourmet Santoku Bıçağı Cm, WMF Grand Gourmet Santoku 18, WMF Grand Gourmet Santoku 18 Cm, WMF Grand Gourmet Santoku Cm, WMF Grand Gourmet Bıçağı, WMF Grand Gourmet Bıçağı 18, WMF Grand Gourmet Bıçağı 18 Cm, WMF Grand Gourmet Bıçağı Cm, WMF Grand Gourmet 18, WMF Grand Gourmet 18 Cm, WMF Grand Gourmet Cm, WMF Grand Santoku, WMF Grand Santoku Bıçağı, WMF Grand Santoku Bıçağı 18, WMF Grand Santoku Bıçağı 18 Cm, WMF Grand Santoku Bıçağı Cm, WMF Grand Santoku 18, WMF Grand Santoku 18 Cm, WMF Grand Santoku Cm, WMF Grand Bıçağı, WMF Grand Bıçağı 18, WMF Grand Bıçağı 18 Cm, WMF Grand Bıçağı Cm, WMF Grand 18, WMF Grand 18 Cm, WMF Grand Cm, WMF Gourmet, WMF Gourmet Santoku, WMF Gourmet Santoku Bıçağı, WMF Gourmet Santoku Bıçağı 18, WMF Gourmet Santoku Bıçağı 18 Cm, WMF Gourmet Santoku Bıçağı Cm, WMF Gourmet Santoku 18, WMF Gourmet Santoku 18 Cm, WMF Gourmet Santoku Cm, WMF Gourmet Bıçağı, WMF Gourmet Bıçağı 18, WMF Gourmet Bıçağı 18 Cm, WMF Gourmet Bıçağı Cm, WMF Gourmet 18, WMF Gourmet 18 Cm, WMF Gourmet Cm, WMF Santoku, WMF Santoku Bıçağı, WMF Santoku Bıçağı 18, WMF Santoku Bıçağı 18 Cm, WMF Santoku Bıçağı Cm, WMF Santoku 18, WMF Santoku 18 Cm, WMF Santoku Cm, WMF Bıçağı, WMF Bıçağı 18, WMF Bıçağı 18 Cm, WMF Bıçağı Cm, WMF 18, WMF 18 Cm, WMF Cm, Grand, Grand Gourmet, Grand Gourmet Santoku, Grand Gourmet Santoku Bıçağı, Grand Gourmet Santoku Bıçağı 18, Grand Gourmet Santoku Bıçağı 18 Cm, Grand Gourmet Santoku Bıçağı Cm, Grand Gourmet Santoku 18, Grand Gourmet Santoku 18 Cm, Grand Gourmet Santoku Cm, Grand Gourmet Bıçağı, Grand Gourmet Bıçağı 18, Grand Gourmet Bıçağı 18 Cm, Grand Gourmet Bıçağı Cm, Grand Gourmet 18, Grand Gourmet 18 Cm, Grand Gourmet Cm, Grand Santoku, Grand Santoku Bıçağı, Grand Santoku Bıçağı 18, Grand Santoku Bıçağı 18 Cm, Grand Santoku Bıçağı Cm, Grand Santoku 18, Grand Santoku 18 Cm, Grand Santoku Cm, Grand Bıçağı, Grand Bıçağı 18, Grand Bıçağı 18 Cm, Grand Bıçağı Cm, Grand 18, Grand 18 Cm, Grand Cm, Gourmet, Gourmet Santoku, Gourmet Santoku Bıçağı, Gourmet Santoku Bıçağı 18, Gourmet Santoku Bıçağı 18 Cm, Gourmet Santoku Bıçağı Cm, Gourmet Santoku 18, Gourmet Santoku 18 Cm, Gourmet Santoku Cm, Gourmet Bıçağı, Gourmet Bıçağı 18, Gourmet Bıçağı 18 Cm, Gourmet Bıçağı Cm, Gourmet 18, Gourmet 18 Cm, Gourmet Cm, Santoku, Santoku Bıçağı, Santoku Bıçağı 18, Santoku Bıçağı 18 Cm, Santoku Bıçağı Cm, Santoku 18, Santoku 18 Cm, Santoku Cm, Bıçağı, Bıçağı 18, Bıçağı 18 Cm, Bıçağı Cm, 18, 18 Cm, Cm,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı