WMF Grand Gourmet Fileto Bıçağı 16cm
WMF Grand Gourmet Fileto Bıçağı 16cm
WMF Grand Gourmet Fileto Bıçağı 16cm

WMF Grand Gourmet Fileto Bıçağı 16cm (3201002729)

Marka : Wmf
Fiyat : ₺1.399,00(KDV Dahil)

 

WMF Performance Cut teknolojisi

Optimize edilmiş sertleştirme işlemi ve en yeni hassas lazer teknolojileri, her gün her kesişte olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan özel bir kesme açısı sunar.

 

 

Dayanıklı, uzun ömürlü bıçak

Bıçak, dayanıklı performans ve korozyona karşı uzun ömürlü direnç için paslanmaya ve aside dayanıklı özel çelik malzeme kullanılarak elde şekillendirilmiştir.

 

 

Mükemmel denge ve parmak koruması

Olağanüstü konfor ve hassasiyet için elinizde mükemmel ağırlık dengesi sağlayan dövme çelik iri destekle, kesme ve doğrama işlemleri artık bambaşka. Özel destek tasarımı, parmak koruması sağlar ve kaymaları önler. Yiyeceklerinizi tam bir güvenlik ve iç huzuru içinde hazırlayabilirsiniz.

 

 

Ergonomik sap

Destekten sapa kesintisiz geçiş sağlayan, konforlu ve ergonomik tasarımı sayesinde elde rahatça tutulur.

 

 

Benzersiz tasarım

Bıçak ve sap arasındaki benzersiz bağlantı, kusursuz hijyen ve zahmetsiz temizlik imkanı sunarken eşsiz tasarımı ile de bıçağı elinize aldığınızda tek parça hissi verir.

 

 

Almanya'da üretilmiştir

WMF'in premium kalitesini yansıtan yüksek kaliteli malzemeler, özenli işçilik ve mükemmel işlevsellik ile Almanya'da  

 

 

WMF Grand Gourmet: Performans ve tasarım

Yassı balık, alabalık veya dil balığı - fileto bıçağı, her balıktan deriyi ve kemikleri çıkarır ve fileto parçalarını şekillendirir. İnce fileto bıçağı, eti keserken hassas lifleri de hassas bir şekilde keser ve ince dilimlere ayırır. Bu elastik WMF fileto bıçağı 16 santimetre uzunluğunda, ince taşlanmış ve son derece keskindir. Sonuç olarak, fileto çıkarma sırasında kemik ve kemiklerin seyrine mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Grand Gourmet Fileto Bıçağı, uzun ömürlü performansı garantileyen Performance Cut teknolojisi ile etkileyici bir keskinlik ve dayanıklılık sunar. 16 cm uzunluğundaki kesici kısım, korozyona ve aside karşı dayanıklı özel çelik kullanılarak geleneksel bıçak dövme yöntemleri ile elde şekillendirilir ve her gün, her kesişte benzersiz performans gösteren bir Fileto bıçağı ortaya çıkar. Grand Gourmet koleksiyonu, ünlü Japon tasarımcı Makio Hasuik'in birçok ödül kazanan tasarımıyla her mutfakta öne çıkan birinci sınıf kaliteli ürünler içerir. Çok şık paslanmaz çelik görünümü, olağanüstü kesme performansı, mükemmel uyum içindeki dengeli tasarımı, yüksek ergonomisi, ek yeri olmayan sapları ve parmak koruma özelliği ile WMF kalite standartlarına sahip yüksek performanslı mutfak bıçaklarını keşfedin.

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

Renk Paslanmaz çelik
Ağırlık 243
Materyal Dövülmüş özel bıçak çeliği
Bakım Elde yıkama öneririz
Üretim Yeri Almanya
Tasarım Ödülü Busse Longlife Design Award Busse Design Ulm GmbH 2005, Design Plus Messe Frankfurt 1994, Ernennung Compasso d'oro 1995, Internationaler Designpreis Design Center , Prix de Couverts Maison & Objet Paris 1997, red dot award Design Zentrum NRW 1994
SKU 3201002729
EAN 4000530676795

 

 

 

 

 

Özellikle balık filetoları hazırlamak için uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

Performance Cut: Olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan bıçaklar

 

 

Performance Cut: Olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan bıçaklar

Bıçakların özel bir fırında ısıtılması, bıçakta kullanılan çeliği zenginleştirip sertleştirerek önceleri mümkün olmayan daha keskin açılarda bilenmesine imkan tanır. En son bileme sürecinde bıçaklara Performance Cut teknolojisi uygulanır. Bu modern hassas teknoloji, bıçaklara tam istenilen doğru şekli verir ve sonuçta olağanüstü keskinliğe sahip uzun ömürlü bıçaklar elde edilir. Performance Cut, keskinlik ve kesme performansı konusunda ilgili DIN standardını %200 oranında aşan WMF mutfak bıçaklarına özgü bir teknolojidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı