WMF Grand Gourmet Et Bıçağı 20 cm
WMF Grand Gourmet Et Bıçağı 20 cm
WMF Grand Gourmet Et Bıçağı 20 cm
WMF Grand Gourmet Et Bıçağı 20 cm
WMF Grand Gourmet Et Bıçağı 20 cm

WMF Grand Gourmet Et Bıçağı 20 cm (3201002724)

Marka : Wmf
Fiyat : ₺1.599,00(KDV Dahil)

 

WMF Performance Cut teknolojisi

Optimize edilmiş sertleştirme işlemi ve en yeni hassas lazer teknolojileri, her gün her kesişte olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan özel bir kesme açısı sunar.

 

 

Dayanıklı, uzun ömürlü bıçak

Bıçak, dayanıklı performans ve korozyona karşı uzun ömürlü direnç için paslanmaya ve aside dayanıklı özel çelik malzeme kullanılarak elde şekillendirilmiştir.

 

 

Özel bıçak şekli

Hafif kavisli ve incelen kesici kısım sayesinde hassas et sinirleri kolayca ayrılabilir ve etin zengin suyu korunarak yumuşacık sonuçlar elde edilir.

 

 

Mükemmel denge ve parmak koruması

Olağanüstü konfor ve hassasiyet için elinizde mükemmel ağırlık dengesi sağlayan dövme çelik iri destekle, kesme ve doğrama işlemleri artık bambaşka. Özel destek tasarımı, parmak koruması sağlar ve kaymaları önler. Yiyeceklerinizi tam bir güvenlik ve iç huzuru içinde kesebilirsiniz.

 

 

Ergonomik sap

WMF'nin Cromargan® 18/10 paslanmaz çelik malzemesiyle üretilen sap, zahmetsiz kesme ve doğrama işlemleri için daha yüksek ergonomi ve konforlu tutuş sağlar.

 

 

Ek yeri içermeyen tasarım

Sap ve bıçak arasında ek yeri içermeyen bağlantı, tek parça bıçak gibi tam hijyen ve zahmetsiz temizlik imkanı sunar.

 

 

 

WMF Grand Gourmet: Performans ve tasarım

Tek hamlede mükemmel et dilimleri kesmek için ideal olan et bıçağı, her mutfağın ihtiyacıdır. Şimdi WMF, mutfakların bu olmazsa olmaz parçasına yeni bir soluk getirdi. Grand Gourmet Et Bıçağı, uzun ömürlü performansı garantileyen Performance Cut teknolojisi ile etkileyici bir keskinlik ve dayanıklılık sunar. 20 cm uzunluğundaki kesici kısım, korozyona ve aside karşı dayanıklı özel çelik kullanılarak geleneksel bıçak dövme yöntemleri ile elde şekillendirilir ve her gün, her kesişte benzersiz performans gösteren bir mutfak bıçağı ortaya çıkar. Grand Gourmet koleksiyonu, ünlü Japon tasarımcı Makio Hasuik'in birçok ödül kazanan tasarımıyla her mutfakta öne çıkan birinci sınıf kaliteli ürünler içerir. Çok şık paslanmaz çelik görünümü, olağanüstü kesme performansı, mükemmel uyum içindeki dengeli tasarımı, yüksek ergonomisi, ek yeri olmayan sapları ve parmak koruma özelliği ile WMF kalite standartlarına sahip yüksek performanslı mutfak bıçaklarını keşfedin.

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

Renk Paslanmaz çelik
Ağırlık 300
Materyal Dövülmüş özel bıçak çeliği
Bakım Elde yıkama öneririz
Üretim Yeri Almanya
Tasarım Ödülü Busse Longlife Design Award Busse Design Ulm GmbH 2005, Design Plus Messe Frankfurt 1994, Ernennung Compasso d'oro 1995, Internationaler Designpreis Design Center , Prix de Couverts Maison & Objet Paris 1997, red dot award Design Zentrum NRW 1994
SKU 3201002724
EAN 4000530676764

 

 

 

 

 

Özellikle etin doğru şekilde kesilmesi ve dilimlenmesi için uygundur.

 

 

Performance Cut: Olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan bıçaklar

 

 

Performance Cut: Olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan bıçaklar

Bıçakların özel bir fırında ısıtılması, bıçakta kullanılan çeliği zenginleştirip sertleştirerek önceleri mümkün olmayan daha keskin açılarda bilenmesine imkan tanır. En son bileme sürecinde bıçaklara Performance Cut teknolojisi uygulanır. Bu modern hassas teknoloji, bıçaklara tam istenilen doğru şekli verir ve sonuçta olağanüstü keskinliğe sahip uzun ömürlü bıçaklar elde edilir. Performance Cut, keskinlik ve kesme performansı konusunda ilgili DIN standardını %200 oranında aşan WMF mutfak bıçaklarına özgü bir teknolojidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler
WMF, WMF Grand, WMF Grand Gourmet, WMF Grand Gourmet Et, WMF Grand Gourmet Et Bıçağı, WMF Grand Gourmet Et Bıçağı 20, WMF Grand Gourmet Et Bıçağı 20 cm, WMF Grand Gourmet Et Bıçağı cm, WMF Grand Gourmet Et 20, WMF Grand Gourmet Et 20 cm, WMF Grand Gourmet Et cm, WMF Grand Gourmet Bıçağı, WMF Grand Gourmet Bıçağı 20, WMF Grand Gourmet Bıçağı 20 cm, WMF Grand Gourmet Bıçağı cm, WMF Grand Gourmet 20, WMF Grand Gourmet 20 cm, WMF Grand Gourmet cm, WMF Grand Et, WMF Grand Et Bıçağı, WMF Grand Et Bıçağı 20, WMF Grand Et Bıçağı 20 cm, WMF Grand Et Bıçağı cm, WMF Grand Et 20, WMF Grand Et 20 cm, WMF Grand Et cm, WMF Grand Bıçağı, WMF Grand Bıçağı 20, WMF Grand Bıçağı 20 cm, WMF Grand Bıçağı cm, WMF Grand 20, WMF Grand 20 cm, WMF Grand cm, WMF Gourmet, WMF Gourmet Et, WMF Gourmet Et Bıçağı, WMF Gourmet Et Bıçağı 20, WMF Gourmet Et Bıçağı 20 cm, WMF Gourmet Et Bıçağı cm, WMF Gourmet Et 20, WMF Gourmet Et 20 cm, WMF Gourmet Et cm, WMF Gourmet Bıçağı, WMF Gourmet Bıçağı 20, WMF Gourmet Bıçağı 20 cm, WMF Gourmet Bıçağı cm, WMF Gourmet 20, WMF Gourmet 20 cm, WMF Gourmet cm, WMF Et, WMF Et Bıçağı, WMF Et Bıçağı 20, WMF Et Bıçağı 20 cm, WMF Et Bıçağı cm, WMF Et 20, WMF Et 20 cm, WMF Et cm, WMF Bıçağı, WMF Bıçağı 20, WMF Bıçağı 20 cm, WMF Bıçağı cm, WMF 20, WMF 20 cm, WMF cm, Grand, Grand Gourmet, Grand Gourmet Et, Grand Gourmet Et Bıçağı, Grand Gourmet Et Bıçağı 20, Grand Gourmet Et Bıçağı 20 cm, Grand Gourmet Et Bıçağı cm, Grand Gourmet Et 20, Grand Gourmet Et 20 cm, Grand Gourmet Et cm, Grand Gourmet Bıçağı, Grand Gourmet Bıçağı 20, Grand Gourmet Bıçağı 20 cm, Grand Gourmet Bıçağı cm, Grand Gourmet 20, Grand Gourmet 20 cm, Grand Gourmet cm, Grand Et, Grand Et Bıçağı, Grand Et Bıçağı 20, Grand Et Bıçağı 20 cm, Grand Et Bıçağı cm, Grand Et 20, Grand Et 20 cm, Grand Et cm, Grand Bıçağı, Grand Bıçağı 20, Grand Bıçağı 20 cm, Grand Bıçağı cm, Grand 20, Grand 20 cm, Grand cm, Gourmet, Gourmet Et, Gourmet Et Bıçağı, Gourmet Et Bıçağı 20, Gourmet Et Bıçağı 20 cm, Gourmet Et Bıçağı cm, Gourmet Et 20, Gourmet Et 20 cm, Gourmet Et cm, Gourmet Bıçağı, Gourmet Bıçağı 20, Gourmet Bıçağı 20 cm, Gourmet Bıçağı cm, Gourmet 20, Gourmet 20 cm, Gourmet cm, Et, Et Bıçağı, Et Bıçağı 20, Et Bıçağı 20 cm, Et Bıçağı cm, Et 20, Et 20 cm, Et cm, Bıçağı, Bıçağı 20, Bıçağı 20 cm, Bıçağı cm, 20, 20 cm, cm,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı