WMF Grand Gourmet Çok Amaçlı Bıçak 12cm
WMF Grand Gourmet Çok Amaçlı Bıçak 12cm

WMF Grand Gourmet Çok Amaçlı Bıçak 12cm (3201000225)

Marka : Wmf
Fiyat : ₺1.199,00(KDV Dahil)

 

WMF Performance Cut teknolojisi

Optimize edilmiş sertleştirme işlemi ve en yeni hassas lazer teknolojileri, her gün her kesişte olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan özel bir kesme açısı sunar.

 

 

Dayanıklı, uzun ömürlü bıçak

Bıçak, dayanıklı performans ve korozyona karşı uzun ömürlü direnç için paslanmaya ve aside dayanıklı özel çelik malzeme kullanılarak elde şekillendirilmiştir.

 

 

Mükemmel denge ve parmak koruması

Olağanüstü konfor ve hassasiyet için elinizde mükemmel ağırlık dengesi sağlayan dövme çelik iri destekle, kesme ve doğrama işlemleri artık bambaşka. Özel destek tasarımı, parmak koruması sağlar ve kaymaları önler. Yiyeceklerinizi tam bir güvenlik ve iç huzuru içinde kesebilirsiniz.

 

 

Ergonomik sap

WMF'nin Cromargan® 18/10 paslanmaz çelik malzemesiyle üretilen sap, zahmetsiz kesme ve doğrama işlemleri için daha yüksek ergonomi ve konforlu tutuş sağlar.

 

 

Ek yeri içermeyen tasarım

Sap ve bıçak arasında ek yeri içermeyen bağlantı, tek parça bıçak gibi tam hijyen ve zahmetsiz temizlik imkanı sunar. 

 

 

WMF Grand Gourmet: Performans ve tasarım

WMF Grand Gourmet çok amaçlı bıçak, adına yaraşır şekilde küçük, kullanışlı ve çok yönlüdür. Çiğ sebzeler ve sert meyvelerden kurutulmuş ete kadar her tür gıdanın kesilmesi için idealdir. Şimdi WMF, mutfakların bu olmazsa olmaz parçasına yeni bir soluk getirdi. Grand Gourmet çok amaçlı bıçak, uzun ömürlü performansı garantileyen Performance Cut teknolojisi ile etkileyici bir keskinlik ve dayanıklılık sunar. 12 cm uzunluğundaki kesici kısım, korozyona ve aside karşı dayanıklı özel çelik kullanılarak elde şekillendirilir ve her gün, her kesişte benzersiz performans gösteren çok amaçlı bıçak ortaya çıkar. Grand Gourmet koleksiyonu, ünlü Japon tasarımcı Makio Hasuik'in birçok ödül kazanan tasarımıyla her mutfakta öne çıkan birinci sınıf kaliteli ürünler içerir. Çok şık paslanmaz çelik görünümü, olağanüstü kesme performansı, mükemmel uyum içindeki dengeli tasarımı, ek yeri olmayan sapları ve parmak koruma özelliği ile WMF kalite standartlarına sahip yüksek performanslı mutfak bıçaklarını keşfedin.

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

Renk Paslanmaz çelik
Ağırlık 178
Materyal Dövülmüş özel bıçak çeliği
Bakım Elde yıkama öneririz
Üretim Yeri Almanya
Tasarım Ödülü Busse Longlife Design Award Busse Design Ulm GmbH 2005, Design Plus Messe Frankfurt 1994, Ernennung Compasso d'oro 1995, Internationaler Designpreis Design Center , Prix de Couverts Maison & Objet Paris 1997, red dot award Design Zentrum NRW 1994
SKU 3201000225
EAN 4000530676641

 

 

 

 

 

Çok çeşitli malzemeleri kesmek, doğramak ve küçük parçalara ayırmak için uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Performance Cut: Olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan bıçaklar

 

 

Performance Cut: Olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlayan bıçaklar

Bıçakların özel bir fırında ısıtılması, bıçakta kullanılan çeliği zenginleştirip sertleştirerek önceleri mümkün olmayan daha keskin açılarda bilenmesine imkan tanır. En son bileme sürecinde bıçaklara Performance Cut teknolojisi uygulanır. Bu modern hassas teknoloji, bıçaklara tam istenilen doğru şekli verir ve sonuçta olağanüstü keskinliğe sahip uzun ömürlü bıçaklar elde edilir. Performance Cut, keskinlik ve kesme performansı konusunda ilgili DIN standardını %200 oranında aşan WMF mutfak bıçaklarına özgü bir teknolojidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler
WMF, WMF Grand, WMF Grand Gourmet, WMF Grand Gourmet Çok, WMF Grand Gourmet Çok Amaçlı, WMF Grand Gourmet Çok Amaçlı Bıçak, WMF Grand Gourmet Çok Amaçlı Bıçak 12cm, WMF Grand Gourmet Çok Amaçlı 12cm, WMF Grand Gourmet Çok Bıçak, WMF Grand Gourmet Çok Bıçak 12cm, WMF Grand Gourmet Çok 12cm, WMF Grand Gourmet Amaçlı, WMF Grand Gourmet Amaçlı Bıçak, WMF Grand Gourmet Amaçlı Bıçak 12cm, WMF Grand Gourmet Amaçlı 12cm, WMF Grand Gourmet Bıçak, WMF Grand Gourmet Bıçak 12cm, WMF Grand Gourmet 12cm, WMF Grand Çok, WMF Grand Çok Amaçlı, WMF Grand Çok Amaçlı Bıçak, WMF Grand Çok Amaçlı Bıçak 12cm, WMF Grand Çok Amaçlı 12cm, WMF Grand Çok Bıçak, WMF Grand Çok Bıçak 12cm, WMF Grand Çok 12cm, WMF Grand Amaçlı, WMF Grand Amaçlı Bıçak, WMF Grand Amaçlı Bıçak 12cm, WMF Grand Amaçlı 12cm, WMF Grand Bıçak, WMF Grand Bıçak 12cm, WMF Grand 12cm, WMF Gourmet, WMF Gourmet Çok, WMF Gourmet Çok Amaçlı, WMF Gourmet Çok Amaçlı Bıçak, WMF Gourmet Çok Amaçlı Bıçak 12cm, WMF Gourmet Çok Amaçlı 12cm, WMF Gourmet Çok Bıçak, WMF Gourmet Çok Bıçak 12cm, WMF Gourmet Çok 12cm, WMF Gourmet Amaçlı, WMF Gourmet Amaçlı Bıçak, WMF Gourmet Amaçlı Bıçak 12cm, WMF Gourmet Amaçlı 12cm, WMF Gourmet Bıçak, WMF Gourmet Bıçak 12cm, WMF Gourmet 12cm, WMF Çok, WMF Çok Amaçlı, WMF Çok Amaçlı Bıçak, WMF Çok Amaçlı Bıçak 12cm, WMF Çok Amaçlı 12cm, WMF Çok Bıçak, WMF Çok Bıçak 12cm, WMF Çok 12cm, WMF Amaçlı, WMF Amaçlı Bıçak, WMF Amaçlı Bıçak 12cm, WMF Amaçlı 12cm, WMF Bıçak, WMF Bıçak 12cm, WMF 12cm, Grand, Grand Gourmet, Grand Gourmet Çok, Grand Gourmet Çok Amaçlı, Grand Gourmet Çok Amaçlı Bıçak, Grand Gourmet Çok Amaçlı Bıçak 12cm, Grand Gourmet Çok Amaçlı 12cm, Grand Gourmet Çok Bıçak, Grand Gourmet Çok Bıçak 12cm, Grand Gourmet Çok 12cm, Grand Gourmet Amaçlı, Grand Gourmet Amaçlı Bıçak, Grand Gourmet Amaçlı Bıçak 12cm, Grand Gourmet Amaçlı 12cm, Grand Gourmet Bıçak, Grand Gourmet Bıçak 12cm, Grand Gourmet 12cm, Grand Çok, Grand Çok Amaçlı, Grand Çok Amaçlı Bıçak, Grand Çok Amaçlı Bıçak 12cm, Grand Çok Amaçlı 12cm, Grand Çok Bıçak, Grand Çok Bıçak 12cm, Grand Çok 12cm, Grand Amaçlı, Grand Amaçlı Bıçak, Grand Amaçlı Bıçak 12cm, Grand Amaçlı 12cm, Grand Bıçak, Grand Bıçak 12cm, Grand 12cm, Gourmet, Gourmet Çok, Gourmet Çok Amaçlı, Gourmet Çok Amaçlı Bıçak, Gourmet Çok Amaçlı Bıçak 12cm, Gourmet Çok Amaçlı 12cm, Gourmet Çok Bıçak, Gourmet Çok Bıçak 12cm, Gourmet Çok 12cm, Gourmet Amaçlı, Gourmet Amaçlı Bıçak, Gourmet Amaçlı Bıçak 12cm, Gourmet Amaçlı 12cm, Gourmet Bıçak, Gourmet Bıçak 12cm, Gourmet 12cm, Çok, Çok Amaçlı, Çok Amaçlı Bıçak, Çok Amaçlı Bıçak 12cm, Çok Amaçlı 12cm, Çok Bıçak, Çok Bıçak 12cm, Çok 12cm, Amaçlı, Amaçlı Bıçak, Amaçlı Bıçak 12cm, Amaçlı 12cm, Bıçak, Bıçak 12cm, 12cm,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı