WMF Fusiontec Düdüklü Tencere 6,5Lt Kırmızı
WMF Fusiontec Düdüklü Tencere 6,5Lt Kırmızı
WMF Fusiontec Düdüklü Tencere 6,5Lt Kırmızı
WMF Fusiontec Düdüklü Tencere 6,5Lt Kırmızı
WMF Fusiontec Düdüklü Tencere 6,5Lt Kırmızı

WMF Fusiontec Düdüklü Tencere 6,5Lt Kırmızı (3201010233)

Marka : Wmf
Fiyat : ₺5.799,00(KDV Dahil)

 

Mükemmel pişirme özellikleri

WMF Fusiontec'in hızlı ısı iletiminin yanı sıra ısının mükemmel şekilde dağıtılması ve muhafaza edilmesi en iyi pişirme sonuçlarını garantiler.

 

 

İlk günkü parlaklığını koruyan dayanıklı iç ve dış yüzey

Çizilmelere ve aşınmalara karşı dayanıklı sert yüzey amacına uygun kullanıldığında, solmadan veya soyulmadan güzelliğini çok uzun süre korur.

 

 

Kolay temizlik ve bakım

Olağanüstü dayanıklı pürüzsüz yüzeyin temizliği çok kolaydır. WMF Fusiontec pişirme serisi dayanıklılık ve hijyen için sağlam bir şekilde üretilmiştir, korozyona dirençli olduğu için bulaşık makinesinde yıkanabilir.

 

 

Kontrol mekanizması

Kontrol mekanizması saptadır. Pişirme göstergesindeki renkli halkalar farklı ayarları ve kademeli basınç güvenliğini gösterir. 2 farklı basınçta pişirme ayarı bulunur. (107°C/115°C)

 

 

All-in one düğmesi ile pratik kullanım ve TÜV testi onaylı güvenlik

2 farklı basınç değeri için ayarlanabilir all-in-one düğmesi ile pratik kullanım sağlar. Kapak açılışı için aynı düğmeden otomatik buhar çıkışı sağlanır, basınç güvenliği güvenli bir kapak açılışı sağlar.

 

 

Kolay temizlik

Çıkarılabilir sapları sayesinde tencere gövdesi ve kapağı bulaşık makinesinde yıkanabilir.

 

 

 

  

 

 

WMF Perfect Premium düdüklü tencereler ileri teknoloji ve modern tasarımı birleştirir. Kontrol mekanizması saptadır. Pişirme göstergesindeki renkli halkalar farklı ayarları ve kademeli basınç güvenliğini gösterir. Alev korumalı sapı sayesinde gazlı ocaklarda da güvenle kullanılabilir. Eşsiz dayanıklılıktaki Fusiontec malzemesi çizilmelere ve çarpmalara karşı çok dayanıklıdır, uzun ömürlü performans sağlar. Kullanımı kolaydır ve indüksiyon dahil tüm ocak tiplerinde kullanım için uygundur. Temizliği çok kolaydır, sadece sapını tek hareketle kapaktan çıkarın ve suyun altından geçirin, kapağı ve tencereyi bulaşık makinesine yerleştirin. Yüksek teknoloji eseri FUSIONTEC malzemesi, kusursuz bir pişirme deneyimi sunmaktadır. WMF FUSIONTEC, doğal minerallerle eriyerek ayrılmaz bütün bir materyal haline gelen özel bir demir çelikten oluşmaktadır. Bu yüksek teknoloji eseri malzeme yaşam boyu en yüksek performansı sunmak için geliştirilmiştir. WMF FUSIONTEC malzemesinin aşırı dirençli yüzeyi onu çok uzun yıllar kullanmanızı sağlar. Oldukça pürüzsüz olan yüzeyi aşınmalara, kesilmelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. WMF FUSIONTEC üstün lezzet sağlama özelliklerinin yanında, yüksek teknoloji eseri malzemesi bulaşık makinesinde yıkanabildiği için kusursuz bir temizlik kolaylığı sağlar. Mükemmel ısı iletimi ve dağıtımı sayesinde olağanüstü bir pişirme performansı sunar. Bütün WMF FUSIONTEC pişirme serisinin FUSIONTEC iç ve dış yüzey malzemesi 30 yıl garantilidir*. Aynı zamanda zamansız tasarımıyla ve asil renkleriyle mutfaklarınıza şıklık katacaktır.

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

Kapasite 6,5 lt
Renk Kırmızı
Ağırlık 5078
Materyal Fusiontec
Ocak Tipi Gaz, Indüksiyon, Elektrikli, Seramik
Kapak Materyali Paslanmaz Çelik
Çap 22 cm
Ocak Çapı 18 cm
Bakım Bulaşık makinesinde yıkanabilir (kapak sapı ve sızdırmazlık contası: elde yıkama)
Garanti Süresi 30 yıl (Fusiontec malzeme için)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Perfect Control: Her türlü pişirme koşulunda tek elle kontrol sağlayın.

 

 

Perfect Control: Her türlü pişirme koşulunda tek elle kontrol sağlayın.

WMF düdüklü tencerede kullanılan teknolojinin tamamı kompakt bir şekilde Perfect Control tutma yerinin içinde bulunur. Basit açma ve güvenli kilitleme mekanizmaları, ön tanımlı pişirme seviyeleri ve otomatik buhar salma işlevi dahil tüm ayarlar, hepsi bir arada döner düğme tarafından kontrol edilir. Perfect Control avantajları / Maksimum güvenilirlik Güvenilir kontrol için tutma yerinde girintiyle ekstra geniş pişirme göstergesi. / Optimal güvenlik Üç kademeli entegre güvenlik. Almanya'da üretilen TÜV sertifikalı kalite. / Kullanım kolaylığı Tüm ayarlar, hepsi bir arada döner düğme ile değiştirilebilir. Basit açma ve güvenli kilitleme mekanizmaları, ön tanımlı pişirme seviyeleri ve otomatik buhar salma işlevi bunlara dahildir. / Temizleme kolaylığı Perfect Control tutma yeri, kolay temizlik için tek hareketle tamamen çıkarılabilir. Sökme işlemi gerekmez. Güvenilir sonuçlar için iki pişirme düzeyi İlk halka, tencerede basınç olduğunu gösteren kalan basınç güvenlik göstergesidir. Bu halka görünüyorsa tencere açılamaz. İkinci halka, pişirme düzeyi 1 içindir: Yumuşak sebzeler, balık ve kümes hayvanları. Üçüncü halka, pişirme düzeyi 2 içindir: Et, patates ve baklagiller gibi zor pişen yiyecekler. Pişirme süresi geçtikten sonra, tencere ancak basınç dağıldığında açılabilir. Bu işlem, kalan basınç güvenlik göstergesi dahil birkaç güvenlik önlemiyle garantilenir. WMF, Perfect Control tutma yerine sahip düdüklü tencerelerde üç yıl garanti sunar.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fusiontec yeni mükemmellik standartlarını belirliyor.

 

 

Fusiontec yeni mükemmellik standartlarını belirliyor.

WMF Fusiontec: Demir ve çelikten üretilip doğal minerallerle desteklenerek ayrılmaz bir bütün oluşturan özel çekirdek. Kesinlikle bozulmaz. 30 yıl garantili.* Almanya'da üretilmiştir. WMF Fusiontec serisindeki her tencere ve tava, üretimin birçok aşamasının her birinde ayrıntılara büyük özen gösterilerek üretilir. Tamamlanan her bir ürünü yüksek kalite standartlarımıza uygunluğundan emin olmak için kontrol ederiz. OPTİMAL PİŞİRME ÖZELLİKLERİ / Optimal ısı iletimi DAHA UZUN SÜRE YENİ KALIR / Son derece uzun ömürlü yüzey / Renk değişimi olmaz KOLAY TEMİZLENİR / Bulaşık makinesinde yıkanabilir / Paslanmaz / Bakımı son derece kolaydır

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler
WMF, WMF Fusiontec, WMF Fusiontec Düdüklü, WMF Fusiontec Düdüklü Tencere, WMF Fusiontec Düdüklü Tencere 65Lt, WMF Fusiontec Düdüklü Tencere 65Lt Kırmızı, WMF Fusiontec Düdüklü Tencere Kırmızı, WMF Fusiontec Düdüklü 65Lt, WMF Fusiontec Düdüklü 65Lt Kırmızı, WMF Fusiontec Düdüklü Kırmızı, WMF Fusiontec Tencere, WMF Fusiontec Tencere 65Lt, WMF Fusiontec Tencere 65Lt Kırmızı, WMF Fusiontec Tencere Kırmızı, WMF Fusiontec 65Lt, WMF Fusiontec 65Lt Kırmızı, WMF Fusiontec Kırmızı, WMF Düdüklü, WMF Düdüklü Tencere, WMF Düdüklü Tencere 65Lt, WMF Düdüklü Tencere 65Lt Kırmızı, WMF Düdüklü Tencere Kırmızı, WMF Düdüklü 65Lt, WMF Düdüklü 65Lt Kırmızı, WMF Düdüklü Kırmızı, WMF Tencere, WMF Tencere 65Lt, WMF Tencere 65Lt Kırmızı, WMF Tencere Kırmızı, WMF 65Lt, WMF 65Lt Kırmızı, WMF Kırmızı, Fusiontec, Fusiontec Düdüklü, Fusiontec Düdüklü Tencere, Fusiontec Düdüklü Tencere 65Lt, Fusiontec Düdüklü Tencere 65Lt Kırmızı, Fusiontec Düdüklü Tencere Kırmızı, Fusiontec Düdüklü 65Lt, Fusiontec Düdüklü 65Lt Kırmızı, Fusiontec Düdüklü Kırmızı, Fusiontec Tencere, Fusiontec Tencere 65Lt, Fusiontec Tencere 65Lt Kırmızı, Fusiontec Tencere Kırmızı, Fusiontec 65Lt, Fusiontec 65Lt Kırmızı, Fusiontec Kırmızı, Düdüklü, Düdüklü Tencere, Düdüklü Tencere 65Lt, Düdüklü Tencere 65Lt Kırmızı, Düdüklü Tencere Kırmızı, Düdüklü 65Lt, Düdüklü 65Lt Kırmızı, Düdüklü Kırmızı, Tencere, Tencere 65Lt, Tencere 65Lt Kırmızı, Tencere Kırmızı, 65Lt, 65Lt Kırmızı, Kırmızı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı