Wmf  Selectit Çok Fonksiyonlu Tencere 28 cm
Wmf  Selectit Çok Fonksiyonlu Tencere 28 cm
Wmf  Selectit Çok Fonksiyonlu Tencere 28 cm
Wmf  Selectit Çok Fonksiyonlu Tencere 28 cm
Wmf  Selectit Çok Fonksiyonlu Tencere 28 cm

Wmf Selectit Çok Fonksiyonlu Tencere 28 cm (3201002646)

Marka : Wmf
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺1.799,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.499,00(KDV Dahil)

 

Yüksek kaliteli Cromargan®

Cromargan®: 18/10 paslanmaz çelik. Bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilir, fırında kullanıma uygundur, tadı yoktur ve aside dayanıklıdır.

 

 

TransTherm® taban

TransTherm® taban, indüksiyon dahil tüm ocak tipleri ile uyumludur. Gelişmiş ısı tutma ve eşit ısı dağılımı özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan patentli taban sistemidir.

 

 

Buhar sepeti ve tutma teli

Buharlı pişirme için buhar sepeti ve tutma teli mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çok fonksiyonlu tencere ile lezzetli ve sağlıklı tarifler

WMF Select-it çok fonksiyonlu tencere; buharlı pişirme, güveç tarifleri, kavurma ve kızartma gibi birçok pişirme ihtiyacına tek üründe çözüm sunuyor! Cam kapağına entegre termometresi ile tencere içerisindeki ısıyı 100°C’ye kadar takip edebilirsiniz. Bu sayede yiyeceklerinizin istediğiniz tarif için ihtiyaç duyduğu özel sıcaklığı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Buharda pişirme için entegre buhar sepeti, pişen ürünlerin tencereden kolaylıkla süzülerek servis edilmesini sağlar. Ayrıca kavurma, güveç gibi tarifleriniz için buhar sepeti kolaylıkla çıkarılıp, WMF Select-it çok fonksiyonlu tencere standart pişirme fonksiyonuna çevrilebilir. Profesyonel sonuçları evinizin mutfağında elde etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Yüksek kaliteli 180°C’ye kadar ısıya dayanıklı (kapağa entegre termometre hariç), cam kapaklar sayesinde pişirme esnasında tencerenin içini rahatlıkla görebilirsiniz. Geniş dökme kenarları damlatmadan dökmeyi kolaylaştırır.

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

Renk Parlak Paslanmaz Çelik
Ağırlık 1200
Materyal Cromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Ocak Tipi Gaz, Indüksiyon, Elektrikli, Seramik
Kapak Materyali Cam
Çap 28 cm
Ocak Çapı 22 cm
Isı Dayanıklığı 250° C'ye kadar / kapaklı 180° C'ye kadar (termometre hariç)
Bakım Bulaşık makinesinde yıkanabilir
Üretim Yeri Almanya
Garanti Süresi 2 yıl

 

 

 

 

Etiketler
Wmf, Wmf Selectit, Wmf Selectit Çok, Wmf Selectit Çok Fonksiyonlu, Wmf Selectit Çok Fonksiyonlu Tencere, Wmf Selectit Çok Fonksiyonlu Tencere 28, Wmf Selectit Çok Fonksiyonlu Tencere 28 cm, Wmf Selectit Çok Fonksiyonlu Tencere cm, Wmf Selectit Çok Fonksiyonlu 28, Wmf Selectit Çok Fonksiyonlu 28 cm, Wmf Selectit Çok Fonksiyonlu cm, Wmf Selectit Çok Tencere, Wmf Selectit Çok Tencere 28, Wmf Selectit Çok Tencere 28 cm, Wmf Selectit Çok Tencere cm, Wmf Selectit Çok 28, Wmf Selectit Çok 28 cm, Wmf Selectit Çok cm, Wmf Selectit Fonksiyonlu, Wmf Selectit Fonksiyonlu Tencere, Wmf Selectit Fonksiyonlu Tencere 28, Wmf Selectit Fonksiyonlu Tencere 28 cm, Wmf Selectit Fonksiyonlu Tencere cm, Wmf Selectit Fonksiyonlu 28, Wmf Selectit Fonksiyonlu 28 cm, Wmf Selectit Fonksiyonlu cm, Wmf Selectit Tencere, Wmf Selectit Tencere 28, Wmf Selectit Tencere 28 cm, Wmf Selectit Tencere cm, Wmf Selectit 28, Wmf Selectit 28 cm, Wmf Selectit cm, Wmf Çok, Wmf Çok Fonksiyonlu, Wmf Çok Fonksiyonlu Tencere, Wmf Çok Fonksiyonlu Tencere 28, Wmf Çok Fonksiyonlu Tencere 28 cm, Wmf Çok Fonksiyonlu Tencere cm, Wmf Çok Fonksiyonlu 28, Wmf Çok Fonksiyonlu 28 cm, Wmf Çok Fonksiyonlu cm, Wmf Çok Tencere, Wmf Çok Tencere 28, Wmf Çok Tencere 28 cm, Wmf Çok Tencere cm, Wmf Çok 28, Wmf Çok 28 cm, Wmf Çok cm, Wmf Fonksiyonlu, Wmf Fonksiyonlu Tencere, Wmf Fonksiyonlu Tencere 28, Wmf Fonksiyonlu Tencere 28 cm, Wmf Fonksiyonlu Tencere cm, Wmf Fonksiyonlu 28, Wmf Fonksiyonlu 28 cm, Wmf Fonksiyonlu cm, Wmf Tencere, Wmf Tencere 28, Wmf Tencere 28 cm, Wmf Tencere cm, Wmf 28, Wmf 28 cm, Wmf cm, Selectit, Selectit Çok, Selectit Çok Fonksiyonlu, Selectit Çok Fonksiyonlu Tencere, Selectit Çok Fonksiyonlu Tencere 28, Selectit Çok Fonksiyonlu Tencere 28 cm, Selectit Çok Fonksiyonlu Tencere cm, Selectit Çok Fonksiyonlu 28, Selectit Çok Fonksiyonlu 28 cm, Selectit Çok Fonksiyonlu cm, Selectit Çok Tencere, Selectit Çok Tencere 28, Selectit Çok Tencere 28 cm, Selectit Çok Tencere cm, Selectit Çok 28, Selectit Çok 28 cm, Selectit Çok cm, Selectit Fonksiyonlu, Selectit Fonksiyonlu Tencere, Selectit Fonksiyonlu Tencere 28, Selectit Fonksiyonlu Tencere 28 cm, Selectit Fonksiyonlu Tencere cm, Selectit Fonksiyonlu 28, Selectit Fonksiyonlu 28 cm, Selectit Fonksiyonlu cm, Selectit Tencere, Selectit Tencere 28, Selectit Tencere 28 cm, Selectit Tencere cm, Selectit 28, Selectit 28 cm, Selectit cm, Çok, Çok Fonksiyonlu, Çok Fonksiyonlu Tencere, Çok Fonksiyonlu Tencere 28, Çok Fonksiyonlu Tencere 28 cm, Çok Fonksiyonlu Tencere cm, Çok Fonksiyonlu 28, Çok Fonksiyonlu 28 cm, Çok Fonksiyonlu cm, Çok Tencere, Çok Tencere 28, Çok Tencere 28 cm, Çok Tencere cm, Çok 28, Çok 28 cm, Çok cm, Fonksiyonlu, Fonksiyonlu Tencere, Fonksiyonlu Tencere 28, Fonksiyonlu Tencere 28 cm, Fonksiyonlu Tencere cm, Fonksiyonlu 28, Fonksiyonlu 28 cm, Fonksiyonlu cm, Tencere, Tencere 28, Tencere 28 cm, Tencere cm, 28, 28 cm, cm,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı