Wmf 1756246411 Profı Resıst Tava 24cm
Wmf 1756246411 Profı Resıst Tava 24cm
Wmf 1756246411 Profı Resıst Tava 24cm
Wmf 1756246411 Profı Resıst Tava 24cm
Wmf 1756246411 Profı Resıst Tava 24cm

Wmf Profi Resist Tava 24cm (354.01.0291)

Marka : Wmf
Fiyat : ₺2.599,00(KDV Dahil)

 

Yüksek kaliteli Cromargan®

Cromargan®: 18/10 paslanmaz çelik. Bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilir, fırında kullanıma uygundur, tadı yoktur ve aside dayanıklıdır.

 

 

Protection Grid özelliği

Çizilmeye karşı dayanıklı WMF Protection Grid bal peteği yapısı sayesinde son derece sağlamdır. Mükemmel kızartma, gıdaları yapışmadan pişirme ve zahmetsiz temizlik için PermaDur yapışmaz kaplama ve Cromargan® paslanmaz çelik malzemenin ideal birleşimi ile geliştirilmiştir.

 

 

Hızlı ve eşit ısıtma

Alüminyum çekirdeğe ve yüksek kaliteli Cromargan® 18/10 paslanmaz çelik dış yüzeye sahip bu çok katmanlı tava, mükemmel sonuçlar için hızlı ve hassas ısınma davranışı ve eşit ısı dağıtımı sağlar. İndüksiyon dahil her ocak tipinde kullanıma uygundur.

 

 

Fırında kullanıma uygun

Ocaktan alınıp fırına girebilen ve kusursuz sonuçlara ulaşmanızı sağlayan paslanmaz çelik tutma yerleriyle mutfaktaki her türlü zorluğun üstesinden gelen çok yönlü tava.

 

 

Düşük sıcaklıklı tutma yerleri

Tutma yerlerinin hava boşluklu tasarımı, tavadan ısı transferini azaltarak çok ısınmamalarını sağlar.* *Fırında kullanım sırasında geçerli değildir.

 

 

 

İki güçlü malzemenin buluşmasından doğan güç: WMF Profi Resist tavaları

Çok yüksek sıcaklıklarda hızlı kızartma veya hassas malzemeleri çok az yağda pişirme imkanını aynı anda sunan WMF Profi Resist kızartma tavaları, iki güçlü malzemenin en iyi özelliklerini bir araya getirir. Çizilmeye karşı dayanıklı WMF Protection Grid yapısı, bal peteği dokusu ile kusursuz pişirme performansı sunar. Bu sırada, 3 katmanlı sağlam, PFOA içermeyen PermaDur kaplaması ile de uzun ömürlü yapışmazlık ve zahmetsiz temizlik sağlar. Üstelik, alüminyum çekirdeğe ve Cromargan® dış yüzeye sahip çok katmanlı taban yapısı ile de hızlı ve eşit ısınma sağlayarak geleneksel kaplamasız tavaların sunduğu olağanüstü sonuçları garantiler. Ocaktan alınıp güvenle fırına girebilen tasarımın yanı sıra çok ısınmayan saplar ve geniş dökme kenarlığı gibi kullanışlı özelliklere sahip bu kızartma tavası, her seferinde kusursuz sonuçlara ulaşmanızı sağlar. İndüksiyonlu ocaklar dahil her türlü ocak türüne uyumludur.

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

Renk Paslanmaz Çelik
Boyut 24cm
Ağırlık 1300
Materyal 3 katmanlı malzeme: iç kısımda Cromargan® 18/10 paslanmaz çelik, alüminyum iç malzeme, dış kısımda krom çelik
Ocak Tipi Gaz, Indüksiyon, Elektrikli, Seramik
Çap 24 cm
Ocak Çapı 22 cm
Isı Dayanıklığı 260° C'ye kadar ocakta ve fırında
Bakım Bulaşık makinesinde yıkanabilir ama elde yıkama öneririz
Garanti Süresi 5 yıl

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı