Stanley Adventure Taşınabilir Soğutucu Çanta 15,1 Lt

Stanley Adventure Taşınabilir Soğutucu Çanta 15,1 Lt (STANLEY0078)

Marka : STANLEY
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺4.789,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.399,00(KDV Dahil)

Stanley Adventure Taşınabilir Soğutucu Kamp Buzluğu 15 LT

Stanley'den mucizevi bir ürün daha. Taşınabilir soğutucu! Bu soğutucu 36 saat boyunca içine koydunuz her şeyi soğuk tutuyor. Üstelik öyle ince ayrıntıları var ki gıda anlamında yanınızda taşıdığınız her şeyi toparlıyor, eliniz kolunuz dolu gezmiyorsunuz. Termos ve mataranızı üzerine bağlayabiliyorsunuz. O kadar sağlam bir yapısı var ki aynı zamanda oturmak için bile kullanabiliyorsunuz.
Yüksek yoğunluklu polietilen/polipropilen karışımı malzemeden üretilmiştir. 21 adet kutu içecek alabilir. Kapak üzerindeki lastikli bölüme termosunuzu yerleştirebilirsiniz.

Ürün Teknik Özellikleri
  • Hacim:15 LT 
  • Ağırlık: 3.1 kg
  • En: 32,5 cm Boy: 42,5 cm Yükseklik: 28,5 cm
  • Sızdırma yapmaz conta. Soğuğu içeri hapseder.
  • Soğuk: 36 Saat
Ürün Özellikleri
  • Daha dayanıklı olması için sağlam menteşe ve tutacak.
  • Kapağın içi ve gövde yalıtım amaçlı köpük kaplı
  • Stanley termosları taşıyabilmeniz için üstte ayarlanabilen elastik ipler
  • Dayanıklı yapı + düz kapak. Sandalye olarak kullanılabilir.
  • Normal soğutucuların 2,5 katı daha fazla yalıtım köpüğü. %40 daha uzun süreli soğukluk.
 
 
Stanley Soğutucu

BUZ SOĞUK KALIR

Macera soğutucusu, bu buz kutusunu 36 saate kadar soğuk tutan çift cidarlı köpük yalıtımına sahiptir - tipik soğutucularınızdan yaklaşık yüzde 40 daha uzun. Bu dayanıklı seyahat soğutucusu, kamp yapmak, balık tutmak veya piknik yapmak için idealdir ve 21 adet kutu içecek (330ml) alabilir. Şehir içi ve açık hava maceralarınız için mükemmel bir arkadaşdır.

SAĞLAM VE DAYANIKLI

Dayanıklı contası ile kilitlenen kapak sızdırma yapmaz. Soğuğu içeride hapseder. Güçlendirilmiş menteşe ve kilitler son derece dayanıklıdır.

SIZDIRMAZLIK:

Kapak ve tahliye tapası üzerindeki silikon conta, üstün yalıtım sağlar ve bu soğutucuyu, mandallar kilitlendiğinde tamamen sızdırmaz hale getirir

ÖMÜR BOYU GARANTİ:

Stanley zamana karşı koymak üzere tasarlandı. Bu Stanley'nin size verdiği bir sözdür. "Ömür Boyu Kullanım”, sloganı Stanley'nin 1913'ten beri bir ömür boyu sürecek dayanıklı yiyecek ve içecek saklama aletleri üretme vaadidir. Bugün hala bu sözü tutuyorlar. Stanley ürünleri, üretim hatalarına karşı ömür boyu garantilidir.

Etiketler
Stanley, Stanley Adventure, Stanley Adventure Taşınabilir, Stanley Adventure Taşınabilir Soğutucu, Stanley Adventure Taşınabilir Soğutucu Çanta, Stanley Adventure Taşınabilir Soğutucu Çanta 151, Stanley Adventure Taşınabilir Soğutucu Çanta 151 Lt, Stanley Adventure Taşınabilir Soğutucu Çanta Lt, Stanley Adventure Taşınabilir Soğutucu 151, Stanley Adventure Taşınabilir Soğutucu 151 Lt, Stanley Adventure Taşınabilir Soğutucu Lt, Stanley Adventure Taşınabilir Çanta, Stanley Adventure Taşınabilir Çanta 151, Stanley Adventure Taşınabilir Çanta 151 Lt, Stanley Adventure Taşınabilir Çanta Lt, Stanley Adventure Taşınabilir 151, Stanley Adventure Taşınabilir 151 Lt, Stanley Adventure Taşınabilir Lt, Stanley Adventure Soğutucu, Stanley Adventure Soğutucu Çanta, Stanley Adventure Soğutucu Çanta 151, Stanley Adventure Soğutucu Çanta 151 Lt, Stanley Adventure Soğutucu Çanta Lt, Stanley Adventure Soğutucu 151, Stanley Adventure Soğutucu 151 Lt, Stanley Adventure Soğutucu Lt, Stanley Adventure Çanta, Stanley Adventure Çanta 151, Stanley Adventure Çanta 151 Lt, Stanley Adventure Çanta Lt, Stanley Adventure 151, Stanley Adventure 151 Lt, Stanley Adventure Lt, Stanley Taşınabilir, Stanley Taşınabilir Soğutucu, Stanley Taşınabilir Soğutucu Çanta, Stanley Taşınabilir Soğutucu Çanta 151, Stanley Taşınabilir Soğutucu Çanta 151 Lt, Stanley Taşınabilir Soğutucu Çanta Lt, Stanley Taşınabilir Soğutucu 151, Stanley Taşınabilir Soğutucu 151 Lt, Stanley Taşınabilir Soğutucu Lt, Stanley Taşınabilir Çanta, Stanley Taşınabilir Çanta 151, Stanley Taşınabilir Çanta 151 Lt, Stanley Taşınabilir Çanta Lt, Stanley Taşınabilir 151, Stanley Taşınabilir 151 Lt, Stanley Taşınabilir Lt, Stanley Soğutucu,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı