Miele TWD260 WP 8kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi
Miele TWD260 WP 8kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi
Miele TWD260 WP 8kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi
Miele TWD260 WP 8kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi
Miele TWD260 WP 8kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Miele TWD260 WP 8kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi (TWD260WP)

Marka : Miele
Fiyat : ₺52.990,00(KDV Dahil)

 

 

Ürün Açıklaması

 

 

***Cihazların kurulumu ve aktivasyonu Miele yetkili teknik servisleri tarafından yapılır. Teslimat ve kurulum ücretsizdir.***

 

T1 ısı pompalı kurutma makinesi akıllı çamaşır bakımı için A++ ve Miele@home

  • Miele@home – Daha fazla olanak için akıllı ağ iletişimi
  • Tasarruf, bir kurutma makinesi ömrü boyunca - EcoDry teknolojisi
  • Sevdiğiniz gibi hoş kokulu çamaşırlar - FragranceDos
  • Tüm tekstiller için tam kurutma – PerfectDry
  • Tek bir parmak dokunuşuyla kolay kullanım: DirectSensor

 

 

 

EcoDry teknolojisi

Kısa program süreleri, düşük tüketimler

Kısa program süreleri ve düşük enerji tüketimi ile hayatınızdaki daha önemli şeyler için daha fazla zaman ve bütçe

Miele EcoDry teknolojisiyle, düşük enerji tüketimi ve kısa kurutma süreleri daima garanti altında. Patentli Miele filtre sisteminin bakım gerektirmeyen ısı eşanjörü ile verimli çalışması sayesinde havların ısı eşanjörüne dolma ve böylelikle performansı zamanla düşürme şansı kalmıyor. Miele ısı pompalı kurutma makineleri EcoDry özelliği sayesinde çok daha ekonomik ve uzun yıllar ilk günkü performansı ile sizlerle olacaktır.

 

20 yıllık kullanım ömrü testi yapılmıştır

 

 

 

 

Uzun bir kullanım ömrü için yüksek Miele kalitesi

Bazı araba motorları 3.000 saatlik teste ihtiyaç duyarken,, biz performansımızı kanıtlamak için 10.000 saate varan bir süre test ediyoruz.1 Gece ve gündüz.. Kapsamlı ve eksiksiz bir şekilde. Sizlere yıllarca mükemmel sonuçlar sunmak için.

 

 

 

(1 Miele, T1 serisi kurutma makinesinin geliştirilmesi sırasında modelleri ve ana bileşenleri, farklı programlarda 5.000 kurutma işlemi (= yılda 50 hafta için haftada 5 kurutma işlemi) ile test etti. Daha fazla bilgi: miele.com/20years)

 

 

Ağ üzerinden akıllı bağlantılar

Yenilikçi Miele@home sistemimizle Miele cihazlarınızın tüm potansiyelini kullanabilir, gündelik hayatınızı akıllı sistemlerle destekleyebilirsiniz. Tüm akıllı Miele cihazları kolay ve güvenli bir şekilde ağa bağlanabilir. Kullanımı çok kolay: Miele uygulaması ile sesli komut sistemi ya da mevcut Smart Home çözümlerine entegrasyonla. Cihazların ağa bağlanması evdeki Wi-Fi yönlendirici ve Miele Cloud üzerinden gerçekleşir.

 

FragranceDos 

 

 

Kurutma sonrası taptaze koku

Miele koku flakonları sayesinde kurutma işlemi esnasında giysileriniz en sevdiğiniz kokuya sahip olur. Bu kokuları 1871 yılından bu yana koku tasarlayan güney Fransa'daki bir aile şirketi tarafından üretilmektedir. Patentli bir işlem sayesinde bu kokuların kalıcı kalmasını sağlanıyor. Sonuç: 4 haftaya kadar mis kokan çamaşırlar. Makinenin modeline bağlı olarak bir veya iki koku flakonu kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

En iyi kondense etkisi

 

 

 

Eviniz için en etkili koruma

Kurutma makinelerinin en önemli kalite kriteri; sızdırmazlık. Cihazdan ne kadar az nemli-sıcak kurutma havası sızarsa, kondense etkisi de bir o kadar yüksek olur. Ayrıca, kapalı yerlerde yüksek nem kaybı yaşanması kötüdür: Duvarlarda yoğuşma meydana gelmesi sonucunda küf oluşabilir ve duvarlar zarar görebilir. Miele kurutma makineleri çok yüksek sızdırmazlık değerleri sunar ve maksimum kondense verimlilik sınıfına girer.

 

 

 

Entegre yoğuşma suyu tahliye hattı

 

Rahat su tahliyesi

Tüm Miele ısı pompalı kurutma makineleri hortum sarmalı, entegre bir yoğuşma suyu tahliyesine sahiptir. Böylece yoğuşma suyunu doğrudan lavaboya veya sifona boşaltabilir ve böylece yoğunlaşma haznesini boşaltma zahmetinden kurtulursunuz.

 

Kullanışlı hav filtresi

 

Verimli ve kolay temizleme

Akıllı Miele hav filtreleri sayesinde rahatsız edici havlardan nihayet kurtuluyorsunuz. Bunu yanı sıra hava filtresi oldukça kullanışlıdır: “Hava yollarını temizle” açık metin göstergesi belirdiğinde, Miele hav filtresi yukarı çekilerek kolayca çıkarılır. Oldukça düz filtre yüzeyi temizliği oldukça kolaylaştırmaktadır. Havsız çamaşırlar için hav filtreleri ve çamaşırlar daima birbirinden ayrı tutulmaktadır.

 

Wash2Dry 

 

 

 

Akıllı ağ bağlantılı çamaşır bakımı ekibi 

Maksimum kullanım konforu: Yeni ağ bağlantısı fonksiyonu Wash2Dry sayesinde çamaşır makineniz yıkama işlemi sonrasında verilerini kurutma makinesine gönderebiliyor. Böylece kurutma makinesi de otomatik olarak çamaşırlarınıza uygun olan programı kullanabiliyor. Tek yapmanız gereken çamaşırları kurutma makinesine almak, makineyi açmak ve Wash2Dry'ı seçmek. Tekstil ürünleriniz böylece daima en optimal şekilde kurulanıyor – kot pantolon ya da gömlek fark etmiyor. Bu fonksiyonun kullanılabilmesi için cihazların evdeki WLAN ağında tanıtılmış olması gerekir.

 

AddLoad

 

Esnek bir şekilde büyük ve küçük çamaşır ekleme

Kot, bluz veya çorap fark etmeksizin, AddLoad sayesinde program bitmeden hemen öncesine kadar unuttuğunuz çamaşırları programı başlattıktan sonra da makineye atabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit: “Başlat/Çamaşır ekle” düğmesine bastığınızda program durur. 

 

 

PerfectDry

 

 

Eksiksiz çamaşır koruma

Bu sistem ile çamaşırlarınız, yoğun kireçli sularda bile kusursuz bir şekilde kurutulur. PerfectDry özelliğine sahip olmayan makinelerde, suyun kireç oranı arta kalan nem ölçümünü ve böylece kurutma sonucunu etkilediğinden dolayı bu tür bir performansın elde edilmesi mümkün değil. PerfectDry, kurutma işlemini tam olarak sudaki güncel kireç oranına göre ayarlar. İstenen kurutma seviyesi her zaman kusursuz şekilde elde edilir.

 

ProfiEco Motor

 

 

Tasarruflu, güçlü ve aşınmaz

Miele ProfiEco Motor, yüksek performanslı inverter tahrikli bir motordur ve aynı zamanda oldukça tasarruflu ve sessizdir. Motor elektronik olarak kumanda edildiğinden dolayı kömürsüzdür ve böylece aşınmazdır. Çok uzun yıllar ve

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler
Miele, Miele TWD260, Miele TWD260 WP, Miele TWD260 WP 8kg, Miele TWD260 WP 8kg Isı, Miele TWD260 WP 8kg Isı Pompalı, Miele TWD260 WP 8kg Isı Pompalı Kurutma, Miele TWD260 WP 8kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi, Miele TWD260 WP 8kg Isı Pompalı Makinesi, Miele TWD260 WP 8kg Isı Kurutma, Miele TWD260 WP 8kg Isı Kurutma Makinesi, Miele TWD260 WP 8kg Isı Makinesi, Miele TWD260 WP 8kg Pompalı, Miele TWD260 WP 8kg Pompalı Kurutma, Miele TWD260 WP 8kg Pompalı Kurutma Makinesi, Miele TWD260 WP 8kg Pompalı Makinesi, Miele TWD260 WP 8kg Kurutma, Miele TWD260 WP 8kg Kurutma Makinesi, Miele TWD260 WP 8kg Makinesi, Miele TWD260 WP Isı, Miele TWD260 WP Isı Pompalı, Miele TWD260 WP Isı Pompalı Kurutma, Miele TWD260 WP Isı Pompalı Kurutma Makinesi, Miele TWD260 WP Isı Pompalı Makinesi, Miele TWD260 WP Isı Kurutma, Miele TWD260 WP Isı Kurutma Makinesi, Miele TWD260 WP Isı Makinesi, Miele TWD260 WP Pompalı, Miele TWD260 WP Pompalı Kurutma, Miele TWD260 WP Pompalı Kurutma Makinesi, Miele TWD260 WP Pompalı Makinesi, Miele TWD260 WP Kurutma, Miele TWD260 WP Kurutma Makinesi, Miele TWD260 WP Makinesi, Miele TWD260 8kg, Miele TWD260 8kg Isı, Miele TWD260 8kg Isı Pompalı, Miele TWD260 8kg Isı Pompalı Kurutma, Miele TWD260 8kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi, Miele TWD260 8kg Isı Pompalı Makinesi, Miele TWD260 8kg Isı Kurutma, Miele TWD260 8kg Isı Kurutma Makinesi, Miele TWD260 8kg Isı Makinesi, Miele TWD260 8kg Pompalı, Miele TWD260 8kg Pompalı Kurutma, Miele TWD260 8kg Pompalı Kurutma Makinesi, Miele TWD260 8kg Pompalı Makinesi, Miele TWD260 8kg Kurutma, Miele TWD260 8kg Kurutma Makinesi, Miele TWD260 8kg Makinesi,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı