Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Siyah Solo Kahve Makinesi
Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Siyah Solo Kahve Makinesi
Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Siyah Solo Kahve Makinesi

Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Siyah Solo Kahve Makinesi (CM 7750)

Marka : Miele
Fiyat : ₺139.000,00(KDV Dahil)

 

 

Ürün Açıklaması

 

 

Tam otomatik solo kahve makinesi yüksek esneklik için CoffeeSelect ve AutoDescale özellikli

 

 

 

  • Mükemmel Keyif - CoffeeSelect
  • Tam otomatik kireç çözücü - AutoDescale 
  • Daime taze öğütülmiş kahve çekirdekleri - AromaticSystemFresh 
  • Sadece düğmeye basarak aynı anda hazırlama - OneTouch for Two
  • Cihazla son derece kolay iletişim – WiFiConn@ct

 

 

AutoDescale

Otomatik olarak kireçten arındırır;

 

CM 7500/CM 7550 ve CM 7750 modellerinde zahmetli bir kireçten arındırma işlemi söz konusu olmaz, çünkü cihazlar bunu kendileri yapar. Miele'nin patentli buluşu: Arkalarındaki bir kartuş sayesinde bu makineler, her gün istenilen bir saatte kendiliğinden kireçten arınıyor. Böylece sert kireçlenmelerin oluşmasına fırsat verilmiyor. Makinenin kullanma sıklığına bağlı olarak 7 ile 12 ay2 arası kullanılabilen kartuş son derece kolay değiştirilebiliyor.

 

Patent: EP 2705783 B1, US 201400060338 A1

Kullanım biçimine göre manuel olarak gerçekleştirilecek ilave bir kireç çözme gerekli olabilir.

 

CupSensor

Merkezi çıkışın otomatik uyarlanması;

 

CupSensor, Miele otomatik kahve makinesi kullanmanızı kolaylaştırır. Bu yenilik fincanın yüksekliğini tanımlar ve 8 ila 16 cm arasındaki doğru konuma yerleştirir. İdeal mesafe sayesinde sadece sıçrama önlenmez, aynı zamanda mükemmel kahve sıcaklığı ve optimum krema sağlanır. Süt alındıktan sonra süt çıkış yeri kirlenmeyi önlemek amacıyla 1 cm yukarı ayarlanır.

 

CoffeSelect

Benzersiz: Uygun Çekirdek türü seçimi

 

Yüksek seviyede keyif deneyimi sunan bir seçim özgürlüğü: Kahve spesiyalitenizi uygun kahve çekirdeği türüyle hazırlayın. Farklı çekirdek türleri üç ayrı kapta muhafaza edilebiliyor. İçecek alımında uygun çekirdek manuel olarak seçilebiliyor, kahve türünü ilgili çekirdek çeşidine ayarlarsanız da otomatik olarak. Espresso çekirdekleriyle hazırlanan espressonuzun keyfine varın – sistemde artık kalmadığından kahveler arı bir şekilde hazırlanıyor.

 

 

Kolay Temizlik

Temizlikte daha fazla konfor için

 

Akıllı cihazlar, gündelik temizliklerini neredeyse tamamen kendileri hallediyor. Sütle hazırlanan her içecek sonrasında, süt kanalı kendi kendine yıkanıyor. CM7'deki özel kireçten arındırma programı AutoDescale, cihazın ömrünü uzatıyor. Damlama kabı, su tankı ve atık kabı kolayca çıkarılabiliyor ve ComfortClean sayesinde makinede yıkanabiliyor. Etkin temizleme fonksiyonları, cihazdaki hijyeni ve mükemmel kahve lezzetini garantiliyor.

 

 

Kolay Kullanım

Parmak ucunuzla dokunmanız yeter

 

Cihaz kullanımı hiç bu kadar rahat olmamıştı: Sezgisel olarak kullanılabilen dokunmatik ekranlar sayesinde kahve keyfiniz sadece bir iki dokunuş uzağınızda.

 

 

Tek Dokunuşta İki Tane

 

 

 

İki Kişilik Daha Fazla Lezzet

Çekirdek sistemli tüm otomatik kahve makineleri, bilinen OneTouch hazırlama özelliğinin yanı sıra OneTouch for Two-Funktion özelliğine sahiptir. Bu fonksiyon enfes iki kahve spesiyalini tek bir dokunuşla aynı anda pişirir. Her program tamamen otomatik olarak başlatılır. Kısaltılmış hazırlama süresi nedeniyle iki kişilik keyif için daha fazla zamanınız kalır.
 

 

BrilliantLight

 

 

 

Kahve göstergesiHer zaman en mükemmel kahveler için sadece BrilliantLight. Hafif seviyede LED ışığı her fincanın üzerinde ve mutfağınızda mükemmel bir ahenk sunar. Otomatik kahve makinesinin mükemmel tasarım tamamlayıcısı BrilliantLight daha mükemmel kahve keyfi sunar ve ekstra görsel bir şıklığa sahiptir.
 

 

Uzman modu

Tat isteklerini kısa sürede uyarlayınDamak tadına göre hazırlama parametreleri bireysel olarak ayarlanabiliyor: Öğütme miktarı ve su miktarı uzman modunda işlem esnasında ayarlanabilir. Bu sayede misafirlerinize de her zaman isteklerine uygun şekilde mükemmel bir kahve sunabilirsiniz.
 

AromaticSystem

 

 

 

Yoğun bir kahve aroması içinDaha fazla tat alanı. Miele otomatik kahve makinesinin dinamik öğütme haznesi su girişi ile esner. Kahve tozu ve su yoğun bir şekilde karıştırıldığında daha mükemmel bir kahve aroması elde edilebilir. Hissedilebilir derecede lezzetli nefis kokulu kahvenin keyfini sürün.
 

 

Kişisel ayarlar

Tercihlerinizi kaydedinHazırlama parametreleri her kahve türü ve lezzet yoğunluğuna göre kişisel olarak ayarlanır: Öğütme derecesi, öğütme miktarı, kaynatma derecesi, ön kaynatma ve su miktarı. Her kahve türü ve her kavurma işleminden kahve spesiyaliniz için mükemmel bir aroma elde edersiniz. Bu şekilde her zaman mükemmel aromalı kahveler tüketebilirsiniz.
 

DoubleShot fonksiyonu

 

 

 

Daha fazla aroma, daha yumuşak kahve.Güçlü kahve tadını sevenler için: CM7'nin yeni DoubleShot fonksiyonu. Bu fonksiyonda içecek çift miktarda 1 kahve/espresso ile, ancak kısaltılmış pişirme süresi ile hazırlanır. Böylelikle kahveden çok daha az acı madde çözülür. Sonuç olarak sonradan oluşan acı tadı olmayan, daha dolgun ve yumuşak bir kahve aroması elde edilir. Ekspresso, Cappuccino veya Flat White için ideal.
 

 

Kullanıcı profilleri

En sevdiğiniz içecekleri kaydedinEn sevdiğiniz 10 içeceği kendi damak zevkinize göre kaydedin ve Miele otomatik kahve makineniz sizin için size özel çözümleri sunsun. Lezzet profilinde en sevdiğiniz içecek için tüm parametreler kayıtlıdır: Öğütme miktarı, su sıcaklığı ve miktarı veya süt hazırlama. Özel kahve zevki için.
 

Kusursuz bir kahve keyfine götüren mükemmel uyum

 

 

 

Kusursuz bir kahve keyfine götüren mükemmel uyumTercihiniz ister Miele ankastre ister Miele solo tam otomatik kahve makinesi olsun fark etmez; size eşsiz anlar yaşatacak bir kahve deneyiminiz garanti. Parçaları arasında mükemmel bir uyumun olduğu sistemleri sayesinde tam otomatik kahve makinelerimiz, birbirinden farklı kahve spesiyalitelerini hazırlama işlemini kusursuzlaştırıyor. Bunu, görebilir, koklayabilir, hissedebilir, duyabilir ve elbette tadabilirsiniz.
 

 

Yeşil Çay

 

 

 

Yeşil Çay Japonya'da, yaklaşık 1500 yıldır kaliteli yeşil çay yetiştirilmektedir. Bu çay, taze yeşil rengi ve son derece hafif tadı ile ön plana çıkmaktadır. Düşük sıcaklıklarda demlendiğinde daha bariz şekilde ortaya çıkan canlandırıcı ve mükemmel umami aromasının keyifini çıkarmak gerekir. Demlenme süresi yaklaşık 1,5 dakikadır. 
 

 

Beyaz çay

 

 

 

 

 

Beyaz çay 

Hem az bulunan hem de pahalı bir çay türü olan beyaz çayın üretiminde, çaya kendine özgü hafif ve çiçekli aromasını veren çay bitkisinin henüz açmamış taze tomurcukları kullanılmaktadır. Bu çay işlenirken diğer türlerde görülmeyecek kadar titiz aşamalardan geçmektedir. Hafif ve hoş aromasını elde etmek için, beyaz çay yaklaşık 2 dakika demlenmelidir.

 

 

 

 

Etiketler
Miele, Miele CM, Miele CM 7750, Miele CM 7750 CoffeeSelect, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Siyah, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Siyah Solo, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Siyah Solo Kahve, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Siyah Solo Kahve Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Siyah Solo Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Siyah Kahve, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Siyah Kahve Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Siyah Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Solo, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Solo Kahve, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Solo Kahve Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Solo Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Kahve, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Kahve Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Otomatik Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Siyah, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Siyah Solo, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Siyah Solo Kahve, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Siyah Solo Kahve Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Siyah Solo Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Siyah Kahve, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Siyah Kahve Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Siyah Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Solo, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Solo Kahve, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Solo Kahve Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Solo Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Kahve, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Kahve Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Tam Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Otomatik, Miele CM 7750 CoffeeSelect Otomatik Siyah, Miele CM 7750 CoffeeSelect Otomatik Siyah Solo, Miele CM 7750 CoffeeSelect Otomatik Siyah Solo Kahve, Miele CM 7750 CoffeeSelect Otomatik Siyah Solo Kahve Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Otomatik Siyah Solo Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Otomatik Siyah Kahve, Miele CM 7750 CoffeeSelect Otomatik Siyah Kahve Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Otomatik Siyah Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Otomatik Solo, Miele CM 7750 CoffeeSelect Otomatik Solo Kahve, Miele CM 7750 CoffeeSelect Otomatik Solo Kahve Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Otomatik Solo Makinesi, Miele CM 7750 CoffeeSelect Otomatik Kahve,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı