Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız Elektrikli Siyah Süpürge
Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız Elektrikli Siyah Süpürge
Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız Elektrikli Siyah Süpürge
Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız Elektrikli Siyah Süpürge
Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız Elektrikli Siyah Süpürge
Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız Elektrikli Siyah Süpürge
Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız Elektrikli Siyah Süpürge

Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız Elektrikli Siyah Süpürge (CX1 BOOST SİYAH)

Marka : Miele
Fiyat : ₺15.990,00(KDV Dahil)

Torbasız Elektrikli Süpürgeler

Kompakt tasarımda maksimum çekim gücü

  • Vortex teknolojisi ile güçlü temizleme performansı 
  • Trackdrive sayesinde daima rotada kalır
  • En ufak partikülleri bile tutar - Hygiene AirClean Filtre 
  • Çok yönlü - Üniversal süpürge ayağı
  • Konforlu teleskop boru sayesinde rahat yükseklik ayarı

 


Vortex teknolojisi
Yüksek hava gücü sayesinde en iyi süpürme sonuçları
Yüksek temizleme performansı: Saatte 100 km hava akımı, kaba ve ince tozları kusursuz şekilde tutar.

Yüksek hava gücü sayesinde en iyi süpürme sonuçları
Vortex teknolojisi, saatte 100 km'nin üzerinde çok yüksek bir hava akımı hızı oluşturuyor. Son derece sıkı bir tasarıma sahip zemin başlığı ve aerodinamik hava yönlendirmesiyle birlikte bu torbasız elektrikli süpürge, birinci sınıf bir temizlik performansı sunuyor. Kaba kir ve ince toz bu sayede mükemmel bir şekilde ayrılıyor. Kaba kir, şeffaf toz haznesinde toplanırken, ince toz da ince toz filtreli ayrı bir haznede toplanıyor.

 

Kompakt Tasarım

Kompakt tasarım ve yüksek çekiş gücü

 

Küçük ve kuvvetli: Kompakt tasarımı sayesinde dar alanlarda bile kolayca yönlendirilebilmektedir. Torbasız Boost CX1 Elektrikli Süpürge sadece yüksek performanslı olmayıp aynı zamanda oldukça kompakt bir özelliğe sahiptir. Kompakt boyutu sayesinde küçük oturma alanları için en doğru seçimdir. Oldukça rahat yönlendirilir ve fazla yer kaplamaz. Hafif olması sayesinde kolay taşınabilir. Evinizi kolaylıkla süpürebileceksiniz!

 

Merdiven basamaklarında kolay yerleştirme:

  • Kompakt tasarımı sayesinde torbasız Miele Boost CX1 Elektrikli Süpürge merdiven basamaklarında sağlam durur. Yan tarafında bulunan tekerlekler süpürgenin aşağı yuvarlanmasını önler ve gerekli güvenliği sağlamaktadır. Böylelikle elektrikli süpürgenizi arada başka işlerinizi halletmek için olduğu yerde rahatlıkla bırakabilirsiniz. 

boostgri4 - Kopya.jpg (96 KB)

 

Sağlam yol tutuşu

Torbasız Miele Boost CX1 Elektrikli süpürge TrackDrive sayesinde sizi her adımınızda takip ediyor. Yan tarafında bulunan tekerlekler süpürgenin sağlam yol tutuşuna sahip olmasını ve yolundan sapmamasını sağlıyor. Bu sayede süpürme esnasında mobilya ve pervazlar zarar görmez. Ayrıca oldukça kolay ve rahat bir şekilde yönlendirilebilmektedir. Dolambaçlı bir şekilde ilerlemeden en iyi süpürme sonuçları elde edilir.  

boostgri3 - Kopya.jpg (78 KB)

Sürdürülebilir Filtre! Çevreyi korur:

Ekolojik bilançomuzu sürekli iyileştirmek amacıyla Hijyenik Airclean filtresinin filtre çerçevesi geri dönüştürülmüş plastikten imal edilmiştir. Miele Boost CX1 Elektrikli süpürgenin temel modelleri bu filtre ile donatılmıştır ve maksimum düzeyde hijyen sağlar.

 

boostgri1 - Kopya.jpg (97 KB)

 

 

Etiketler
Miele, Miele Boost, Miele Boost Cx1, Miele Boost Cx1 Powerline, Miele Boost Cx1 Powerline Toz, Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız, Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız Elektrikli, Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız Elektrikli Siyah, Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız Elektrikli Siyah Süpürge, Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız Siyah, Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız Siyah Süpürge, Miele Boost Cx1 Powerline Toz Torbasız Süpürge, Miele Boost Cx1 Powerline Toz Elektrikli, Miele Boost Cx1 Powerline Toz Elektrikli Siyah, Miele Boost Cx1 Powerline Toz Elektrikli Siyah Süpürge, Miele Boost Cx1 Powerline Toz Elektrikli Süpürge, Miele Boost Cx1 Powerline Toz Siyah, Miele Boost Cx1 Powerline Toz Siyah Süpürge, Miele Boost Cx1 Powerline Toz Süpürge, Miele Boost Cx1 Powerline Torbasız, Miele Boost Cx1 Powerline Torbasız Elektrikli, Miele Boost Cx1 Powerline Torbasız Elektrikli Siyah, Miele Boost Cx1 Powerline Torbasız Elektrikli Siyah Süpürge, Miele Boost Cx1 Powerline Torbasız Elektrikli Süpürge, Miele Boost Cx1 Powerline Torbasız Siyah, Miele Boost Cx1 Powerline Torbasız Siyah Süpürge, Miele Boost Cx1 Powerline Torbasız Süpürge, Miele Boost Cx1 Powerline Elektrikli, Miele Boost Cx1 Powerline Elektrikli Siyah, Miele Boost Cx1 Powerline Elektrikli Siyah Süpürge, Miele Boost Cx1 Powerline Elektrikli Süpürge, Miele Boost Cx1 Powerline Siyah, Miele Boost Cx1 Powerline Siyah Süpürge, Miele Boost Cx1 Powerline Süpürge, Miele Boost Cx1 Toz, Miele Boost Cx1 Toz Torbasız, Miele Boost Cx1 Toz Torbasız Elektrikli, Miele Boost Cx1 Toz Torbasız Elektrikli Siyah, Miele Boost Cx1 Toz Torbasız Elektrikli Siyah Süpürge, Miele Boost Cx1 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, Miele Boost Cx1 Toz Torbasız Siyah, Miele Boost Cx1 Toz Torbasız Siyah Süpürge, Miele Boost Cx1 Toz Torbasız Süpürge, Miele Boost Cx1 Toz Elektrikli, Miele Boost Cx1 Toz Elektrikli Siyah, Miele Boost Cx1 Toz Elektrikli Siyah Süpürge, Miele Boost Cx1 Toz Elektrikli Süpürge, Miele Boost Cx1 Toz Siyah, Miele Boost Cx1 Toz Siyah Süpürge,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı