Miele Blizzard CX1 Parquet EcoLine - SKCP3
Miele Blizzard CX1 Parquet EcoLine - SKCP3
Miele Blizzard CX1 Parquet EcoLine - SKCP3
Miele Blizzard CX1 Parquet EcoLine - SKCP3
Miele Blizzard CX1 Parquet EcoLine - SKCP3

Miele Blizzard CX1 Parquet EcoLine - SKCP3 (SKCP3)

Marka : Miele
Fiyat : ₺9.990,00(KDV Dahil)

" Stoklarla Sınırlı Özel Fiyat "

Miele Blizzard CX1 Parquet Ecoline SKCP3 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Minimum Enerji Maksimum Verimlilik

Miele elektrikli süpürge kullanıcıya enerji tasarrufu imkanı sunmaktadır. Ürün minimum enerji tüketimi ile maksimum verimliliği vadetmektedir. Süpürge yıllık 20 kW enerji tüketimine sahiptir ve A + enerji sınıfına dahildir. Elektrikli süpürge ayarlanabilir emiş gücü ayarına da sahiptir. Kullanıcı bu ayarla temizlik yapılan yüzeye uygun bir şekilde temizlik yapabilmektedir. Süpürge 550 W motor gücüne sahiptir ve motordan düşük enerji ile maksimum verimi alma teknolojisi ile beraber sunulmaktadır.

 

Yüksek Toz Tutma Kapasitesi

Elektrikli süpürge yüksek toz tutma kapasitesi sayesinde tek seferde evin her tarafının temizlenebilmesini sağlamaktadır. Ürün 2 litre toz tutma kapasitesine sahiptir. Süpürge özellikle ev temizliği için ideal bir deneyim yaşatmaktadır.

 


Sessiz Çalışma Teknolojisi

Elektrikli süpürge sessiz çalışma teknolojisi sayesinde kullanıcısını rahatsız etmeden çalışmakta ve temizliği keyifli bir hale getirmektedir. Ürün çalışırken 73 dB ses yüksekliğine sahiptir.

 

Hepa Filtreleme Sistemi

Ürün hepa filtreleme sistemi ile maksimum performans sağlamaktadır.

 


Kullanışlı Başlıklar ile Kolay Temizlik

Süpürge işlevsel başlıkları sayesinde evin her tarafının kolay bir şekilde temizlenebilmesini sağlamaktadır. Ürün parke temizleme başlığı, sert zemin süpürme başlığı ve turbo aparatı ile beraber sunulmaktadır.

 


Minimum Hareketle Maksimum Temizlik

 

Elektrikli süpürge teleskopik borusu ve geniş temizleme yarıçapı sayesinde kullanıcının en az hareketle en yüksek verimlilikte temizlik yapmasını sağlamaktadır. Ürün 6,5 metre kablo uzunluğuna ve 11 metre temizlik çapına sahiptir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı