Miele Blizzard CX1 Comfort XL Lotos Beyaz
Miele Blizzard CX1 Comfort XL Lotos Beyaz
Miele Blizzard CX1 Comfort XL Lotos Beyaz
Miele Blizzard CX1 Comfort XL Lotos Beyaz
Miele Blizzard CX1 Comfort XL Lotos Beyaz
Miele Blizzard CX1 Comfort XL Lotos Beyaz
Miele Blizzard CX1 Comfort XL Lotos Beyaz
Miele Blizzard CX1 Comfort XL Lotos Beyaz

Miele Blizzard CX1 Comfort XL Lotos Beyaz (CX1 LOTOS BEYAZ)

Marka : Miele
Fiyat : ₺26.390,00(KDV Dahil)

 

 

Ürün Açıklaması

 

 

 

 

Her türlü temizleme ihtiyacına uygun kapsamlı aksesuar.

  • Esnek Parquet Twister XL sayesinde hassas sert zemin bakımı
  • HEPA Lifetime filtre ile maksimum hava hijyeni
  • 11 m'lik menzil sayesinde büyük alanları kolayca temizleme
  • Vortex teknolojisi ile güçlü temizleme performansı - 890W
  • Comfort el tutamağı sayesinde ergonomik ve rahat kullanım

 

 


Alerjenlere Özel Hepa Lifetime Filtre: HEPA* AirClean Lifetime uzun ömürlü filtre sayesinde ince toz ve alerjenler gibi en ufak parçalar bile % 99,999* oranında sistem tarafından tutulur.

6,5m Elektrik Kablo Bağlantısı

ComfortClean toz filtresi temizleme göstergesi

 

 

Ek SBB 400-3 parke fırçası: Hassas parke ve sert zemin bakımı. Benzersiz döner/katlanır eklem sayesinde köşeler için ideal. Parke Twister ile kıyaslandığında ekstra geniş süpürge ayağı sayesinde %20 oranında daha hızlı temizleme.

Ek SBD 660-3 süpürge başlığı

Minder aksesuarı, ince uçlu başlık

 

Vortex: Vortex teknolojisi, 100 km/sa üzerinde olağanüstü bir akış hızı üretir. Torbasız süpürge, özellikle sıkı tasarlanan süpürge ayağı ve akım için elverişli hava kanalı kombinasyonu sayesinde birinci sınıf bir temizlik performansı sunmaktadır. Kaba kirler ve ince toz bu sayede mükemmel bir şekilde ayrılır. Kaba kirler şeffaf toz torbasına alınırken ince toz, ince toz filtresine sahip ayrı bir hazneye alınır.Dynamic Drive tekerlekler ( amortisörlü,  hassas zeminler için tasarlanmış): Eşi benzeri bulunmayan ve 360° döndürülebilir DynamicDrive tekerlekler1, çelik akslar ve amortisörler ile donatılmıştır. Lastik kaplamalı tekerlekler sessiz, aşınmaz ve uzun ömürlüdür. Avantajlar: Çok sessiz hareket eden ve hassas zeminleri koruyan aşırı hareketli elektrikli süpürge.


Comfort el tutamağı: Miele'nin tüm elektrikli süpürgelerinde kulp kısmında küçük bir paratoner görevi gören küçük bir metal iplik entegre edilmiştir. Böylece cihaz ve kullanıcı arasında statik elektriklenme önlenir.

Motor Hafif Çalıştırma: Miele elektrikli süpürgeler, çalıştırıldıktan sonra yavaşça güç arttırır. Motora giden elektrik akımı bu sayede aşırı yüklenmelere karşı korunur.

Termal Koruma: Miele elektrikli yer süpürgelerin tamamı bir sıcaklık koruması ile aşırı ısınmalara karşı korunur. Hava yolunun bir kez büyük parçalar sebebiyle tıkanması durumunda motor güvenlik nedenlerinden dolayı otomatik olarak durdurulur. Hata giderildikten ve cihaz soğuduktan sonra tekrar kullanılabilir.

Click2Open: Toz haznesi tek bir el hareketiyle yukarıdan alınabilir ve hazne tek bir düğmeye basılarak dikey olarak aşağıda doğru çöp kutusuna boşaltılabilir. Tozla direkt olarak temas edilmediğinde ve hazne tamamen boşaldığından dolayı boşaltma özellikle hijyenik olarak gerçekleşir.

ComfortClean: Yenilikçi sensörler GORE® CleanStream® ince toz filtresinin hava nüfuzunu ölçer ve gerektiğinde ComfortClean kendiliğinden temizleme fonksiyonunu otamatik olarak etkinleştirir. Bunun için cihaz yakl. 20 saniye için kendini kapatır. ComfortClean fonksiyonu manüel de etkinleştirilebilir. ComfortClean bu şekilde sürekli aynı kalan yüksek temizleme gücü garanti eder.

3 Aşamalı Filtrasyon (Miele Vortex + Gore CleanStream + HepaLifetime)

Dört Yönlendirme Tekerlerği: Blizzard CX1 dört tane 360° dönebilen yönlendirme tekerlekleriyle donatılmıştır. Bu nedenle de oldukça sağlam ve aynı zamanda da esnektir ve kolayca her yöne hareket edebilir.

Kullanım Alanı: Kablo, çekiş borusu ve çekiş hortumu birlikte size özellikle büyük bir kullanım alanı sunar. Bu sayede daha büyük yaşam alanları da sürekli elektrik prizi değişikliği yapmadan süpürülebilir.

Hijyenik Boşaltma: Özel geliştirilen motorun yüksek hava performansından kaynaklanan aşırı yüksek hava akımı hızı, kaba ve ince tozların kusursuz bir ayırma işlemiyle ayrı haznelere alınmasını sağlar. Haznelerin boşaltılması, aşağıya doğru asgari ölçüde toz kalkması ile gerçekleşir.

Kulp Üzeri RF kumanda

EcoComfort Tutamaçlı: Emme hortumunun hareketli bağlantısı, ergonomik ve rahat bir kullanım sağlar. Kaldıraç ile süpürge ayağı daha kolay hareket ettirilebiliyor ve el bileğine binen yük azaltılıyor.

Konik Emiş Borusu

Teleskobik Boru

Park Sistemi: Süpürge ayağı, emme borusu güvenli ve erişebilir bir biçimde çalışma konumunda duracak şekilde süpürgenin yan kısmına asılır.

Konforlu kablo sarımı: Miele elektrikli yer süpürgelerinin kablosu bir ayak pedalı yardımıyla zahmetsiz bir şekilde sarılabilir. Blizzard CX1, tüm kablonun tek bir seferde içeri çekilmesini sağlayan bir düğme fonksiyonu ile donatılmıştır.
Ağırlık 8,61 Kg

Entegre Ek aksesuar saklama: Miele Blizzard yer elektrikli süpürgesi serisinde üç tane birinci sınıf aksesuar bulunmaktadır: Minder başlığı ve ince uçlu başlık cihaza entegredir. Eco Comfort tutamağa bir emiş fırçası entegre edilmiştir veya cihaza ayrı olarak eklenmiştir.

2 Lt. Toz Toplama Haznesi Hacmi 

 

Ürün detayları - Blizzard CX1 Comfort XL - SKMF5

 

 

 

 

Model 
Toz torbasız elektrikli süpürge

Ürün markası

Blizzard CX1

Motor türü

PowerLine

Ürün tipi

SKMF5

Cihaz rengi

Lotus beyazı

Temizleme 
Vortex teknolojisi

Kullanım konforu 
Elektronik çekiş gücü ayarı

Telsiz tutamaç kumandası

Tutamaçtan kumanda

Ergonomik taşıma kolu

Ergonomik kol

Konforlu kol

Entegre kumandalı konforlu kol

Silence-System

Emiş borusu

Comfort teleskopik boru

Emiş duraksamaları için park sistemi

Saklamak için park sistemi

tek taraflı

Konforlu kablo sarımı

Aksesuar askısı

hayır

Verim ve kalıcılık 
Nominal güç çekimi, W

890

Hareketlilik 
Çelik akslı zemin koruyucu tekerlek

Dynamic-Drive

4 noktalı yönlendirme

Hareket yarı çapı, m

11

Kablo uzunluğu, m

6,5

Filtre sistemi 
ComfortClean

Hava filtresi

HEPA AirClean Lifetime Filtre

Toz haznesi hacmi (l)

2,0

Güvenlik 
Süpürge ayağı ve kol için kilit sistemi

Teknik veriler 
Maks. Watt gücü

890

Ses seviyesi (dB)

76,0

Ağırlık (kg)

8,61

Cihazla verilen aksesuar 
Minder aksesuarı

İnce uçlu başlık

Süpürge başlığı SBD 660-3

Parke fırçası Twister XL SBB 400-3

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı