Laurastar System Smart U Buhar Kazanlı Ütü Sistemi
Laurastar System Smart U Buhar Kazanlı Ütü Sistemi
Laurastar System Smart U Buhar Kazanlı Ütü Sistemi
Laurastar System Smart U Buhar Kazanlı Ütü Sistemi
Laurastar System Smart U Buhar Kazanlı Ütü Sistemi
Laurastar System Smart U Buhar Kazanlı Ütü Sistemi

Laurastar System Smart U Buhar Kazanlı Ütü Sistemi (000.0301.800)

Marka : LAURASTAR
Fiyat : ₺44.999,00(KDV Dahil)
Laurastar System Smart U Buhar Kazanlı Ütü Sistemi
 

Laurastar'ın en gelişmiş modeli olan Laurastar System Smart U, en son teknolojik yeniliklerin tümü ile donatılmıştır.

Hareket sensörü ve bağlantı özelliği ile bu sistem, size zaman kazandırır ve çaba harcamadan mükemmel sonuçlar almanızı sağlar.
 

 


 

 

 

 

 

 

 

Çamaşır bakımına bakışınızı değiştirin :


Bir giysiyi sterilize etmek, kırışıklıkları gidermek ve dikey buhar özelliği günlük hayatınızda devrim yaratacaktır. Moda, terzilik ve giyim mağazaları dünyasında kullanılan bu teknik, nerede olursanız olun size esneklik sağlar!
 

 

 

 

 


 

 

 

Giysilerinizi Arındırın


Giysileri ve eşyaları günlük olarak arındırmak zorlu bir iştir! Laurastar'ın güçlü ve sertifikalı DMS buharı, artık giysilerinizi ve eşyalarınızı güvenilir şekilde dezenfekte eder. Kimyasallar olmadan davetsiz misafirlerin % 99,9'unu ortadan kaldırır. Ayrıca perde, tül ve yastıkların yanı sıra motosiklet kaskı gibi eşyalarınızda istenmeyen kokuları da azaltır.

 

 

 


 

 

 

 

 

%50 Zaman Kazanın


Kuru temizlemeye gitmek için vaktiniz yoksa Laurastar System Smart U ile evde buharlı temizlik yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

 

 

 

 

 Laurastar DMS, size yarı zamanda mükemmel bir sonuç garanti eder. Kumaşları hassas bir şekilde dezenfekte eder, davetsiz misafirlerin % 99,9’unun ve tozların %100’ünün yok edilmesine yardımcı olan hijyenik bir etki sağlayarak basit bir işlemle mükemmel bir sonucu garanti eder.

Giysilerinizi ıslak bırakmayan ve standart buhar jeneratörlerinden 15 kat daha hızlı çalışan buhar sayesinde performans, bakım ve hijyen sağlar.
 

 

 

  

 

Aktif Ütü Masası :

Bir vakum ve fan sistemine sahip olan Laurastar aktif ütü masası, giysilerinize yeni bir soluk getirirken kumaşları da en üst düzeyde korur.

Fan sistemi, kumaşı otomatik olarak ütü masası üzerinde sabit tutar ve kırışıklık oluşumunu önlemek için bir hava yastığı oluşturur.

Vakumlama ise giysilerin ütü masası üzerine yapışmasını sağlayarak, giysinizin kaymasını önler ve kırışıklıkları ütülemeyi kolaylaştırır.Sensteam Teknolojisi :

Sensteam teknolojisi, ütüyle yaptığınız hareketleri algılar ve buharı otomatik olarak etkinleştirir.

Artık herhangi bir düğmeye basmaya gerek yok. Sadece hareket etmeye başlayın ve buhar çıkacaktır. Bu kadar güzel sonuçlar almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

 

 

 


 

Aktif 3D Taban


Laurastar, kıyafetlerinizin güzel kalmasını sağlamak için Aktif 3D Taban'ı yarattı. Kırışıklıkları zahmetsizce ortadan kaldırmak için, buharı tüm yüzeye dağıtan ve kumaşı yerinde tutan Aktif 3D Taban yüzeyi sayesinde tek harekette, rakipsiz ütüleme sunan ayrıcalıklı bir özelliğe sahiptir.
 

 

 

 


 

Pulse Steam (Kesintili Buhar)


Laurastar, dünya çapında ultra ince ve güçlü buhar konusunda İsviçreli uzman olarak kabul edilmesine rağmen yenilikleri asla bırakmıyor. Laurastar’ın en yeni üst düzey modelleri, giysilerinize iyi bakmanız için sürekli buharın yanı sıra son dokunuş olan kesintili buharla donatılmıştır. Kesintili buhar, kıyafetinizin rengi veya kumaşı ne olursa olsun mükemmel sonuçlar için optimum miktarda buhar sağlar.
 

 

 

 


 

Otomatik Termostat


Laboratuvarlarımızda çalışmalar yaptıktan sonra ütü için ideal sıcaklığı belirledik. Isı ayarı yapmanıza gerek yok!
Laurastar System'iniz, tüm kumaşlarınız için otomatik olarak ideal sıcaklığa ulaşacaktır.
 

 


Bluetooth Bağlantısı


Bluetooth teknolojisi ile sistem ütünüz, mobil uygulamaya bağlanır ve giysilerinizi nasıl güzelleştireceğiniz konusunda size rehberlik eder.
Üç tür eğitim videosu yardım sağlayabilir: kurulum ve temel ütüleme tekniklerine yardımcı olurlar ve ipek, pamuk veya yünü ütülemek için uzman tavsiyesi sağlarlar.

 

 

 


 

 

 

Kutu İçeriği

 

 

 

 Kablo Tutucu

 

 

 Ek Taban Askısı

 

 

 Koruyucu Taban

 

 

 Su Boşaltım Haznesi

 

 

 

 


 

 

TERMOSTAT : Otomatik
BUHAR BASINCI : 3.5 Bar
ISINMA SÜRESİ : 3 dk
BUHAR HAZIR SİNYAL IŞIĞI :
KESİNTİLİ BUHAR MODU :
3D AKTİF TABAN : √ (100g daha ince, Alüminyum)
VANTILATÖR GÜCÜ : 7,2 WATT / 4 HIZ KADEMESİ
HASSAS KUMAŞLAR İÇİN KORUYUCU TABAN :
MASA YÜKSEKLİK AYARI : 6 KADEME (83-104cm)
TANK BOŞ SİNYAL ISIĞI :
SU TANKI TUTACAĞI :
KİREÇ TEMİZLEME FİLTRESİ :
ELEKTRİK KABLOSU UZUNLUĞU : 2.3 Metre
ÜTÜ BUHAR BORUSU UZUNLUĞU : 2,1 Metre
TOPLAM AĞIRLIK : 19 Kg
ÜTÜ AĞIRLIĞI : 1,1 Kg
RENK : Ütü: Siyah / Masa: Siyah
ÖLÇÜLER : Ütü masası yüzeyi: 125x42cm, | Kapalı: 132 X 42,4 X 21,8, | Açık: 83-104 X 132 X 42,4
ELEKTRİK GÜCÜ : 2200W
OTOMATİK KAPAMA : 10 dk sonunda
AKSEUSARLAR : Katlama çizgili ütü masası kılıfı, | hassas kumaş ütüleme tabanı, | buhar kablosu tutacağı, | kireç çözücü kartuş, | drenaj tepsisi, | tabanlık asma kancası
BLUETOOTH :

 

 


 

 

 

Etiketler
Laurastar, Laurastar System, Laurastar System Smart, Laurastar System Smart U, Laurastar System Smart U Buhar, Laurastar System Smart U Buhar Kazanlı, Laurastar System Smart U Buhar Kazanlı Ütü, Laurastar System Smart U Buhar Kazanlı Ütü Sistemi, Laurastar System Smart U Buhar Kazanlı Sistemi, Laurastar System Smart U Buhar Ütü, Laurastar System Smart U Buhar Ütü Sistemi, Laurastar System Smart U Buhar Sistemi, Laurastar System Smart U Kazanlı, Laurastar System Smart U Kazanlı Ütü, Laurastar System Smart U Kazanlı Ütü Sistemi, Laurastar System Smart U Kazanlı Sistemi, Laurastar System Smart U Ütü, Laurastar System Smart U Ütü Sistemi, Laurastar System Smart U Sistemi, Laurastar System Smart Buhar, Laurastar System Smart Buhar Kazanlı, Laurastar System Smart Buhar Kazanlı Ütü, Laurastar System Smart Buhar Kazanlı Ütü Sistemi, Laurastar System Smart Buhar Kazanlı Sistemi, Laurastar System Smart Buhar Ütü, Laurastar System Smart Buhar Ütü Sistemi, Laurastar System Smart Buhar Sistemi, Laurastar System Smart Kazanlı, Laurastar System Smart Kazanlı Ütü, Laurastar System Smart Kazanlı Ütü Sistemi, Laurastar System Smart Kazanlı Sistemi, Laurastar System Smart Ütü, Laurastar System Smart Ütü Sistemi, Laurastar System Smart Sistemi, Laurastar System U, Laurastar System U Buhar, Laurastar System U Buhar Kazanlı, Laurastar System U Buhar Kazanlı Ütü, Laurastar System U Buhar Kazanlı Ütü Sistemi, Laurastar System U Buhar Kazanlı Sistemi, Laurastar System U Buhar Ütü, Laurastar System U Buhar Ütü Sistemi, Laurastar System U Buhar Sistemi, Laurastar System U Kazanlı, Laurastar System U Kazanlı Ütü, Laurastar System U Kazanlı Ütü Sistemi, Laurastar System U Kazanlı Sistemi, Laurastar System U Ütü, Laurastar System U Ütü Sistemi, Laurastar System U Sistemi,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı