Fontana Forni Pizza & Cucina Fırın
Fontana Forni Pizza & Cucina Fırın
Fontana Forni Pizza & Cucina Fırın
Fontana Forni Pizza & Cucina Fırın
Fontana Forni Pizza & Cucina Fırın
Fontana Forni Pizza & Cucina Fırın
Fontana Forni Pizza & Cucina Fırın
Fontana Forni Pizza & Cucina Fırın
Fontana Forni Pizza & Cucina Fırın

Fontana Forni Pizza & Cucina Fırın (cuc1)

Antrasit boyalı galvanizli çelik ve paslanmaz çelik fırın barbeküsü. 45×110 cm pişirme yüzeyi, 15 kapak için idealdir. Araba tekerleklerle donatılmıştır ve birlikte verilen tüm aksesuarları düzenli olarak içerebilir. Bu işlemi kolaylaştırmak ve aksesuarların her biriyle sabit ve düzgün bir ısı dağılımı sağlamak için özel olarak oluşturulan yanma odası sayesinde ateşleme son derece kolaydır. Pizza&Cucina, alevin yoğunluğunu ayarlamak için bir cihaz ve küllerin geri kazanımı ve şarjı için pratik bir sistemle donatılmıştır.

 

 

Kolay ;

Bu işlemi kolaylaştırmak ve aksesuarların her biriyle ısının istikrarlı ve düzgün bir şekilde dağıtılmasını sağlamak için özel olarak oluşturulan yanma odası sayesinde ateşleme çok kolaydır. Pratik kül toplama çekmecesi temizlik işlemlerini kolaylaştırır.

 

Düzenli ; 

 

Sağlanan tüm aksesuarları sepetin içinde bulmak kolaydır.
Ayarlanabilir: Pizza & Cucina, yanma havasını ve dolayısıyla sıcaklık ve yakıt tüketiminin yoğunluğunu düzenleyen bir cihazla donatılmıştır.

 

 

 

 

Fırın Konfigürasyonu ; 

 

 

 

Odun tutucu mangal ve refrakter plakayı ocağın içine yerleştirerek fırınımızı geleneksel pizza ve ekmek pişirmesi için yapılandırıyoruz. Ateşin aydınlatılmış ve beslenmesi yan kap mangal kullanılarak yapılır. Bu devrim niteliğindeki fırın, pizza için gerekli sıcaklığı sadece 10 dakikada elde etmenizi sağlar.

 

 
01.

Pizza&Cucina, hava gelirini ve dolayısıyla sıcaklık ve yakıt tüketiminin yoğunluğunu düzenlemek için bir cihazla donatılmıştır.

 
02.

Yanma odası sayesinde ateşleme kolaydır ve istikrarlı ve düzgün bir ısı dağılımı sağlar. Pratik çekmece, en kolay temizlik için kül toplar.

 
03.

Tüm aksesuarlar sepet içinde konaklama bulabilir. Fırının kapağı ve barbekü mutfağın yapısına güvenli bir şekilde menteşelenir.

 
04.

Arabaların içindeki aletlerin kolay takılması için akıllı geri çekilebilir kanca.

 
05.

Fırının ve barbekünün kapağı mutfak yapısına sağlam bir şekilde menteşelenmiştir.

 

 

 

Size en uygun olan 6 kombinasyon arasından seçim yapabilirsiniz. Kurulumu basit, pişirme türünde çok yönlü, inanılmaz bir lezzet yelpazesi.

 

 

 

1. Fırın Konfigürasyon

 

 

 

Odun tutucu mangal ve refrakter plakayı ocağın içine yerleştirerek fırınımızı geleneksel pizza ve ekmek pişirmesi için yapılandırıyoruz. Ateşin aydınlatılmış ve beslenmesi yan kap mangal kullanılarak yapılır. Bu devrim niteliğindeki fırın, pizza için gerekli sıcaklığı sadece 10 dakikada elde etmenizi sa

 

 

 

2. Barbekü konfigürasyonu

Kömürü büyük kömür tutucu çelik yüzeye yerleştirerek, sağlam dökme demir ızgaraları yüksek termal verimlilikle konumlandırarak ve kapağı düşürerek, herhangi bir yemeğin, özellikle daha yavaş ve daha nüfuz edici bir pişirmeye ihtiyaç duyan büyük boyutlu yiyeceklerin dolaylı olarak pişirilebilmesi için ideal ortamı yaratabiliriz. Konfigürasyon barbeküsünde kullanılacak yakıt, büyük plaka-mangalda yerleştirilmesi ve etanol veya ateş jeli ile doldurmak için pratik çelik kap kullanılarak aydınlatılması gereken odun kömürüdür.

 

 

 

3. Configuration Smoker

 

 

 

The art of perfectly smoking a fish or a piece of meat is all in the personal recipe of aromas and woods for the smoker, but also in the choice of the right tool. In this configuration a small fire must be lighted within the main brazier and the coal-holder plate in this case is used as a container for the aromas and the scents used. The lid has to be left closed as well as the inlet opening, using the door supplied.

 

4. Kuzine Konfigürasyon

 

 

Dökme demir plancha'daki gerçek pişirme artık odun şöminesinde bile mümkündür. En narin yemekler, balık ve kabuklu deniz ürünleri ideal pişirme ortamlarını bulur. Ahşap ana mangal içinde aydınlatılmalıdır ve plancha barbekünün üst kısmı ile floş yerleştirilmelidir. Kapak açık bırakılır ve sağlanan baca borusu duman çıkış deliğine yerleştirilecektir.

 

 

5. Wok Konfigürasyon

 

Standart ekipmana oryantal yemekler ve narin sote sebze ve balık pişirmek için bir wok tavası da dahildir. Konfigürasyon, barbekünün üst kısmıyla birlikte yerleştirilmiş planchayı, ana mangalın içine taşınacak yanmayı ve plancha'nın ortasındaki dökme demir diski çıkararak wok tavasının yerleştirilmesini içerir.

 

6.Izgara Konfigürasyon

 

Barbekü için planlanan aynı konfigürasyonu kullanarak ve kömürü ateşböcek için kabı kullanarak aynı şekilde aydınlatmak, 20 dakika içinde güçlü bir köz elde etmeyi başarıyoruz. Izgarada en klasik barbeküyü elde etmek için fırının kapağını açık bırakın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı