Delonghi CGH912 Izgara Ve Tost Makinesi
Delonghi CGH912 Izgara Ve Tost Makinesi
Delonghi CGH912 Izgara Ve Tost Makinesi
Delonghi CGH912 Izgara Ve Tost Makinesi

Delonghi CGH912 Izgara Ve Tost Makinesi (CGH912)

Marka : DELONGHİ
Fiyat : ₺5.999,00(KDV Dahil)

Delonghi CGH 912 1500 W Tost Makinesi


Çıkarılabilir Döküm Pişirme Yüzeyi

Ürünün pişirme yüzeyleri çıkarılabilir ve yıkanabilir olarak tasarlanmıştır. Bu sayede pişirme işlemi tamamlandıktan sonra plakalar yerinden çıkarılarak bulaşık makinesinde veya elde yıkanabilmektedir. Plaka materyali olarak döküm tercih edilmesi ise dayanıklılığı ve lezzeti arttırmıştır.

Izgara Fonksiyonu ile Sağlıklı ve Lezzetli Yemekler

Ürün ızgara olarak kullanılabilmektedir. Tam ızgara, kontak ızgarası, panini presi, yarım ızgara gibi farklı seçenekler ile sebze ve et pişirmek için ideal bir seçenektir.


Geniş Plakalar ile Yüksek Pişirme Kapasitesi

Ürünün pişirme yüzeyleri geniş tutularak pişirme kapasitesi yükseltilmiştir. Bu sayede tek porsiyon için harcanacak enerjinin birden fazla porsiyon için harcanması sağlanarak bütçe dostu bir ürün haline getirilmiştir. Ürünün tek seferde birden fazla porsiyon yapabilmesi işletmeler için de tercih edilebilir olmasını sağlamıştır.

180 Derece Açılabilme İmkanı

Delonghi CGH 912 tost makinesi 180 derece yatabilmektedir. Bu sayede ürünün ızgara fonksiyonunda performans arttırılmış ve kalabalık ortamlarda da tercih edilebilir hale getirilmiştir.


Ayarlanabilir Sıcaklık ile Kıvamlı Yemekler

Ürünün ısı ayarı ön kısma konumlandırılan ısı ayarı düğmesi ile yapılabilmektedir. Isı ayarının değiştirilebilir olması, farklı yiyecekler için farklı ayarlamalar yapılabilmesini sağlamıştır.


Şık ve İşlevsel Tasarım

Ürün tasarımında şıklık ve işlevsellik bir araya getirilmiştir. Isınmaz kulpu ve ön kısma konumlandırılan düğmeleri ile kullanımı son derece kolay bir üründür. Ürün ile birlikte verilen yağ kapları ve spatula ise ek masraf yapmanızı engellemektedir.

 


Teknik Özellikler

 

 

  • Güç (Watt) 1500

  • Boyut Y16.5 x G34 x D31 CM

  • Izgara Özelliği Var

  • Yağ Toplama Haznesi Var

  • Isıtma Kademesi 3

  • Marka Delonghi

  • Pişirme Yüzeyi Döküm

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı