Blizzard CX1 Parquet Tech Mavi - SKCF5
Blizzard CX1 Parquet Tech Mavi - SKCF5
Blizzard CX1 Parquet Tech Mavi - SKCF5
Blizzard CX1 Parquet Tech Mavi - SKCF5
Blizzard CX1 Parquet Tech Mavi - SKCF5
Blizzard CX1 Parquet Tech Mavi - SKCF5
Blizzard CX1 Parquet Tech Mavi - SKCF5
Blizzard CX1 Parquet Tech Mavi - SKCF5

Blizzard CX1 Parquet Tech Mavi - SKCF5 (12034410)

Marka : Miele
Fiyat : ₺10.990,00(KDV Dahil)

" Stoklarla Sınırlı Özel Fiyat "

 

 

Ürün Açıklaması

 

 

 

Blizzard CX1 Parquet - SKCF5

Torbasız elektrikli süpürgeler derinlemesine ve konforlu süpürme sunan yüksek çekiş gücü ve teleskopik boru.

  • Vortex teknolojisi ile güçlü temizleme performansı - 890W
  • HEPA lifetime filtre ile maksimum hava hijyeni
  • Çok yönlü - Metal tabanlı süpürge ayağı
  • Esnek ParquetTwister sayesinde hassas sert zemin bakımı 

 


Vortex: Vortex teknolojisi, 100 km/sa üzerinde olağanüstü bir akış hızı üretir. Torbasız süpürge, özellikle sıkı tasarlanan süpürge ayağı ve akım için elverişli hava kanalı kombinasyonu sayesinde birinci sınıf bir temizlik performansı sunmaktadır. Kaba kirler ve ince toz bu sayede mükemmel bir şekilde ayrılır. Kaba kirler şeffaf toz torbasına alınırken ince toz, ince toz filtresine sahip ayrı bir hazneye alınır.

Hijyenik Boşaltma: Özel geliştirilen motorun yüksek hava performansından kaynaklanan aşırı yüksek hava akımı hızı, kaba ve ince tozların kusursuz bir ayırma işlemiyle ayrı haznelere alınmasını sağlar. Haznelerin boşaltılması, aşağıya doğru asgari ölçüde toz kalkması ile gerçekleşir.Çevirmeli Düğmeli

EcoComfort Tutamaçlı

Konik Emiş Borusu

DynDrive Tekerlekler: Eşi benzeri bulunmayan ve 360° döndürülebilir DynamicDrive tekerlekler, çelik akslar ve amortisörler ile donatılmıştır. Lastik kaplamalı tekerlekler sessiz, aşınmaz ve uzun ömürlüdür. Avantajlar: Çok sessiz hareket eden ve hassas zeminleri koruyan aşırı hareketli elektrikli süpürge.

Teleskobik Boru

Park Sistemi: Süpürge ayağı, emme borusu güvenli ve erişebilir bir biçimde çalışma konumunda duracak şekilde süpürgenin yan kısmına asılır.

Alerjenlere Özel, değişime gerek olmayan Hepa Lifetime Filtre (%99,99 oranında Filtre edebilme )

6,5m Elektrik Kablo Bağlantısı, konforlu kablo sarımı: Miele elektrikli yer süpürgelerinin kablosu bir ayak pedalı yardımıyla zahmetsiz bir şekilde sarılabilir. Compact C2, Complete C3 ve Blizzard CX1 yapı serileri, tüm kablonun tek bir seferde içeri çekilmesini sağlayan bir düğme fonksiyonu ile donatılmıştır.

Konforlu Toz Haznesi Boşaltımı (Click2Open): Toz haznesi tek bir el hareketiyle yukarıdan alınabilir ve hazne tek bir düğmeye basılarak dikey olarak aşağıda doğru çöp kutusuna boşaltılabilir. Tozla direkt olarak temas edilmediğinde ve hazne tamamen boşaldığından dolayı boşaltma özellikle hijyenik olarak gerçekleşir.

SBD 660-3 Süpürge başlığı ve Twister SBB 300-3 Parke fırçası

İnce uçlu başlık ve minder aksesuarı

Ağırlık 8,71 Kg

Entegre Ek aksesuar saklama: Miele Blizzard yer elektrikli süpürgesi serisinde üç tane birinci sınıf aksesuar bulunmaktadır: Minder başlığı ve ince uçlu başlık cihaza entegredir. Eco Comfort tutamağa bir emiş fırçası entegre edilmiştir veya cihaza ayrı olarak eklenmiştir.

2 Lt. Toz Toplama Haznesi Hacmi

Metal İletkenli Tutamak: Miele'nin tüm elektrikli süpürgelerinde kulp kısmında küçük bir paratoner görevi gören küçük bir metal iplik entegre edilmiştir. Böylece cihaz ve kullanıcı arasında statik elektriklenme önlenir.

Motor Hafif Çalıştırma: Elektrik ağını korur, Miele elektrikli süpürgeler, çalıştırıldıktan sonra yavaşça güç arttırır. Motora giden elektrik akımı bu sayede aşırı yüklenmelere karşı korunur. Miele elektrikli süpürgeler, çalıştırıldıktan sonra yavaşça güç arttırır. Motora giden elektrik akımı bu sayede aşırı yüklenmelere karşı korunur.

Termal Koruma: Miele elektrikli yer süpürgelerin tamamı bir sıcaklık koruması ile aşırı ısınmalara karşı korunur. Hava yolunun bir kez büyük parçalar sebebiyle tıkanması durumunda motor güvenlik nedenlerinden dolayı otomatik olarak durdurulur. Hata giderildikten ve cihaz soğuduktan sonra tekrar kullanılabilir.

Comfort Clean: Yenilikçi sensörler GORE® CleanStream® ince toz filtresinin hava nüfuzunu ölçer ve gerektiğinde ComfortClean kendiliğinden temizleme fonksiyonunu otamatik olarak etkinleştirir. Bunun için cihaz yakl. 20 saniye için kendini kapatır. ComfortClean fonksiyonu manüel de etkinleştirilebilir. ComfortClean bu şekilde sürekli aynı kalan yüksek temizleme gücü garanti eder.

Dört Yönlendirme tekerleği: Blizzard CX1 dört tane 360° dönebilen yönlendirme tekerlekleriyle donatılmıştır. Bu nedenle de oldukça sağlam ve aynı zamanda da esnektir ve kolayca her yöne hareket edebilir.

Kullanım Alanı: Kablo, çekiş borusu ve çekiş hortumu birlikte size özellikle büyük bir kullanım alanı sunar. Bu sayede daha büyük yaşam alanları da sürekli elektrik prizi değişikliği yapmadan süpürülebilir.
Eco Comfort: Entegre emiş fırçalı Eco Comfort el tutamağı, çok ergonomik bir kullanım ve arada hızlı bir temizlik imkanı sağlıyor.


 

Ürün detayları - Blizzard CX1 Parquet - SKCF5

 

 

 

 

Model 
Toz torbasız elektrikli süpürge

Ürün markası

Blizzard CX1

Motor türü

PowerLine

Ürün tipi

SKCF5

Temizleme 
Vortex teknolojisi

Kullanım konforu 
Elektronik çekiş gücü ayarı

4 kademeli döner düğme

Ergonomik taşıma kolu

Ergonomik kol

Entegre emiş fırçalı Eco Comfort kulp

Silence-System

Emiş borusu

Comfort teleskopik boru

Emiş duraksamaları için park sistemi

Saklamak için park sistemi

tek taraflı

Konforlu kablo sarımı

Aksesuar askısı

hayır

Verim ve kalıcılık 
Nominal güç çekimi, W

890

Hareketlilik 
Çelik akslı zemin koruyucu tekerlek

Dynamic-Drive

Hareket yarı çapı, m

11

Kablo uzunluğu, m

7,5

Filtre sistemi 
ComfortClean

Hava filtresi

HEPA AirClean Lifetime Filtre

Toz haznesi hacmi (l)

2,0

Güvenlik 
Süpürge ayağı ve kol için kilit sistemi

Teknik veriler 
Maks. Watt gücü

890

Ses seviyesi (dB)

76,0

Ağırlık (kg)

8,71

Cihazla verilen aksesuar 
Minder aksesuarı

İnce uçlu başlık

Süpürge başlığı SBD 660-3

Parke fırçası Twister SBB 300-3

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı