Wmf Lono Grill Cam Kapaklı
Wmf Lono Grill Cam Kapaklı
Wmf Lono Grill Cam Kapaklı
Wmf Lono Grill Cam Kapaklı
Wmf Lono Grill Cam Kapaklı
Wmf Lono Grill Cam Kapaklı

Wmf Lono Grill Cam Kapaklı (3200000785)

Marka : Wmf
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺5.499,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.224,05(KDV Dahil)

Wmf Lono Grill Cam Kapaklı

Ernshop ile evinizde İç mekan mangal keyfi. Isı yalıtımlı gövdeli WMF Lono masa mangalı matlaştırılmış yüksek kaliteli Cromargan® ve cam kapaklı iç mekanlarda kaygısız şekilde pişirilebilir, kızartma ve ızgara yapılabilir. 2.200 Watt güç sayesinde et, balık, sebze vb. yapılabilir. Her zamanki gibi zevkli ve aromatik. WMF güvenlik camından ısıya dayanıklı, büyük, çıkarılabilir ve kilitlenebilir cam kapak sulu ve aromatik ızgara sonuçları sağlar, aynı zamanda kokuları azaltır ve kapalı durumda zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Entegre, büyük ve kolay çıkarılabilir yağ toplama kasesi sadece kasede ızgara yapmanıza izin veren emniyet şalterli daha fazla güvenlik sağlar. Mangalın zahmetsizce parçalanması, parçaların kolayca hijyenik bir şekilde temizlenmesini sağlar. Ve bakımı kolay Cromargan® gövdesi bulaşık makinesinde bile yıkanabilir.

Sadece fişi prize takın, sıcaklığı açın ve balık, et ve sebzelerin yağsız ve son derece sağlıklı hazırlanması ile başlayın. Lono masa mangalı ev ve Lono Master mangal açık havada kullanım için de uygundur, çok yönlü kullanılabilir ve güçlü teknoloji ile donatılmıştır. Farklı boyutlardaki elektrikli mangalların ailesi, her durum ve her gün için keyifli mangal keyfi için idealdir.

Ürün özellikleri:

  • Yüksek kaliteli, matlaştırılmış Cromargan® ısı yalıtımlı gövde.

  • Güçlü 2.200 Watt

  • Değişken sıcaklık ayarı ve LED kontrol ikonu (kırmızı = ısıtın, beyaz = sıcaklığa ulaşır) için dokunmatik kumanda ile çıkarılabilir termostat kontrolü.

  • Büyük, entegre ve kolay çıkarılabilir yağ toplama kasesi, emniyet şalterli, sadece kasede ızgara yapmanıza izin verir.

  • Yapışmaz kaplamalı alüminyum döküm ızgara plakası, 40 x 29 cm, entegre ısıtma elemanlı, bulaşık makinesinde yıkanabilir

  • Yağ sıçramalarına ve kokulara karşı korumak için büyük, çıkarılabilir cam kapak.

  • Kolay kullanım: Cam kapak 90 derecede kilitlenebilir

  • WMF kaliteli cam: Isıya dayanıklı güvenlik camından cam kapak, bulaşık makinesinde yıkanabilir

  • Cam kapak ızgara yiyecekleri kurumadan ızgara keyfi sağlar ve kendi lezzetini korur.

  • Cam kapak kapalı olduğunda ısı cihazda kalır ve böylece zaman ve enerji tasarrufu sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı