Nobo Compact Isıtıcı NUL4T 2400 Watt
Nobo Compact Isıtıcı NUL4T 2400 Watt
Nobo Compact Isıtıcı NUL4T 2400 Watt

Nobo Compact Isıtıcı NUL4T 2400 Watt (NUL4T)

Marka : NOBO
Fiyat : ₺5.999,00(KDV Dahil)

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

-Watt : 2400

-Uzunluk (mm) : 925

-Yükseklik (mm) : 400

-Derinlik (mm) : 115

-Ağırlık (kg) : 6,4

-Renk : Beyaz

 

ÜRÜN HAKKINDA

 

Zeka Küpü Termostatlar, 

Nobo ile Mükemmel Isıtma,

Tüm  NOBO Elektrikli ısıtıcılar, dünyanın önemsediği ve kabul ettiği  LOT 20 enerji verimlilik yasasına uygundur. AB onaylıdır. Kolayca prize takarak kullanabilirsiniz.

Elektrikli ısıtıcı sektöründe ilklere imza atan ödüülü tasarıma sahib  NOBO Ürünleri, size sağlıklı ve kaliteli ısınma konforunun yanı sıra, çalışırken ve bekleme modunda en az elektriği tüketerek bütçenize katkı sağlayacak.

Özel yazılımlı yapay zekaya sahip patentli termostatlar, istediğimiz sıcaklık seviyesini en doğru seviyede tutarak sizin arzuladığınız konforu size sağlayacak.

 

TASARIM

 

Norveç Tasarımı, sade ön yüzeyi ve önden sıcak hava akışı ile şık konvektör ısıtıı.

Hoş bir görüntü sağlamak ve herkes için daha güvenli bir ortam oluşturmak amacıyla tüm görünen köşeleri ovaldir. İç mekanlar da daha az baskın olmasını sağlamak için aynı performansa sahip diğer ısırıcılardan daha küçüktür.

 

ISI YAYGINLIĞI

 

Isıyı odaya eşit biçimde dağıtmak için tasarlanmış modern bir sürekli akış ısıtıcısıdır. Odanın neresinde bulunduğunuzdan bağımsız olarak konforlu bir sıcaklıktır. Havayı ısıtırken tozları yakmaz daha sağlıklı bir iç mekan havasına katkıda bulunur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı